Обозреватель Криворожский Новости Политика Александра Вилкула подставили с открытками

Александра Вилкула подставили с открытками

07-05-2017 08:50 1657 0 Политика

Открытки-приглашения на праздничные мероприятия, которые от имени Александра Вилкула были разосланы жителям Покровского и Металлургического районов напечатаны с явными ошибками в топонимических названиях.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала известная криворожская журналистка Ольга Гончар Хвостова.

Как сообщает она в посте: «Немає меж для лаж - цю істину ще раз підтверджує запрошення на "Безсмертний полк", яке я сьогодні виявила у своїй поштовій скриньці. Читаєш і вражаєшся.
9 травня на 8:00 Олександр Вілкул (саме від нього надійшла ця листівка) запрошує приходити на вулицю Мелешкіна, а на 9:00 - на вулицю Постишева. Може, ті, хто робили для ОЮВ листівку, не в курсі про те, що Мелешкіна вже майже рік - вулиця Володимира Великого, а Постишева - Вадима Гурова? І незнанням процесів декомунізації тут не відвертишся, бо райони таки названо по-новому - Металургійний і Покровський, щоправда, в дужках указано старі назви. А колишню вулицю Леніна без жодних пояснень названо Свято-Миколаївською. 

Про зайві коми і дужки вже й не кажу, а от вершиною невігластва є адресація велопробігу, який відбудеться 9 травня з 10:00 до 12:00. Він почнеться на (читайте уважно) "плотине КРЭСС", а кінцева точка - "парк им. Федора Вершавского". Цікаво, що означає незнамо звідки взята ще одна літера С в абревіатурі Криворізької електростанції? І хто такий Вершавский, якщо парк (теж після декомунізації, до речі) носить ім'я свого засновника Федора Мершавцева?

Хто так підставив Олександра Юрійовича? Скільки людей побачать цю ганьбу?»

Хотелось бы знать, а сам народный депутат читал то, что сообщалось от его имени или доверился безграмотным помощникам? А то ведь смешно и глупо получилось.

Читайте также: Депутат Криворожского горсовета запуталась с Родиной (Фото)

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео