Обозреватель Криворожский Новости Экономика «АрселорМиттал» продолжает терроризировать прокуратура

«АрселорМиттал» продолжает терроризировать прокуратура

26-04-2017 11:02 861 0 Экономика

Похоже, «АМКР» все же «заказали». Иначе чем еще можно объяснить тот факт, что Прокуратура «№1» Кривого Рога взялась за «дела давно минувших дней».

Как пишет на своей странице в Фейсбук известная криворожская активистка Татьяна Кориненко: «Ще одне кримінальне впровадження стосовно службових осіб ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Читайте также: Охрану «Арселора» втягивают в аферу

На цей раз, після опрацювання копії документів, які стосуються реприватизації ВАТ «Криворіжсталі» в 2005 році, обвинувачення стосується не передачи на баланс ДП шлаків доменного виробництва в обсязі 25371,967 тис. тонн і сталеплавильного виробництва в обсязі 49743,961 тис. тонн, які були накопичені державним підприємством «Криворіжсталь» до корпоратизації і знаходяться на території шлакових відвалів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (виконання чи не виконання наказів Міністерства промислової політики України від 02 грудня 2008 року №825 та від 06 лютого 2009 (!!) року №104).

Прокуратура (№1) звернулася до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної архівної служби України Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, а також Державного підприємства Український республіканський державний трест комплектування підприємств металургії., для отримання копій докуметів, які б підтвердили. аба споростували їх підозри. Але установи відмовили у наданні копій.

Читайте также: Северный ГОК Кривого Рога дымит не меньше «Арселора»

18 квітня прокуратура звернулася до суду, щоб отримати доступ до архіву Держ. архів. служби.

Суд задовольнив прохання прокуратури:
Надати прокурору Криворізької місцевої прокуратури №1 Дніпропетровської області юристу 1-го класу , прокурорам, які перебувають у складі групи прокурорів у кримінальному провадженні №12016040710003291 від 09 листопада 2016 року та/або за їх дорученням слідчому СВ Металургійного відділення поліції КВП ГУНП в Дніпропетровській області який здійснює досудове розслідування, слідчим які перебувають у групі з метою виконання завдань кримінального провадження тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Державної архівної служби України Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України».

Читайте также: Вчера «Арселор» опять плюнул в криворожское небо (Фотофакт)

Если учесть, что это уже далеко не первый случай, когда расследованием деятельности одного из крупнейших промышленных гигантов Украины занимаются правоохранительные органы, можно смело предположить, что на «АМКР» «положил глаз» некто очень сильный и могущественный.

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео