Обозреватель Криворожский Новости Политика «Батьківщіна» врет об отзыве депутатов-предателей

«Батьківщіна» врет об отзыве депутатов-предателей

03-10-2017 15:40 903 0 Политика

ВО «Батьківщіна», гордо объявила об отзыве прошедших по их спискам депутатах Криворожского горсовета.

Об этом в эфире телеканала ZIK сообщила народный депутат Украины Александра Кужель. На всю страну она заявила следующее: «Несіть відповідальність за свій вибір! Депутат – це не космонавт, це людина, яка приходить вам служити. Тож стежте, як ваші обранці голосують».

При этом Александра Владимировна почему-то не сказала о том, что из шести экс-батькивщиновцев их съезд проголосовал за отзыв всего троих, а именно за лидера депутатской группы «За рідне місто» Ольги Бабенко, а также за ее однопартийцев Михаила Карого и Геннадия Черствого.

Как иронично выразился в социальной сети Facebook криворожский политик Сергей Мокряков: «Простіше кажучи ми маємо справу з імпотентними брехунами, які самі сраку не підняли, що відкликати зрадників. Та ну ще б пак, за франшизу гроші взяли, а повертати нема чим.

Хто не в темі - криворізька громада попри шалений спротив реалізувала в повному обсязі народну ініциативу з відкликання 6 депутатів ВО"Батьківщина" та 5 депутатів РПЛ.

Через судові рішення Батьківщина змогла відкликати на з'їзді трьох з шести, але рішення з'їзду досі не передано в криворізьку ТВК, тобто процес і надалі заблоковано самою Батьківщиною.

Ще простіше куажучі йуля і олєжка вчергове підтвердили репутацію брехунів, популістів і продажних хвойд».

Подтверждает его слова и депутат Криворожского горсовета Юлий Морозов, написавший в том же Facebook следующее: «Якась вже патологічна брехня ;(
По-перше, не 5, а 3, хоча мали 6.
По-друге, так і не відкликали, не надіславши протоколи криворізькій ТВК, щоб дійсно завершити процесс»

Так что думайте, за кого голосовать в следующий раз, дорогие криворожане!

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео