Обозреватель Криворожский Новости Политика Без підтоплень та мулу: у нардепа Усова розказали про фінальний етап реконструкції балки Кандибіна (Фото)

Без підтоплень та мулу: у нардепа Усова розказали про фінальний етап реконструкції балки Кандибіна (Фото)

23-02-2018 20:46 1010 0 Политика

Роботи над реконструкцією балки Кандибіна майже добігли кінця. Зовсім скоро підрядники зможуть приступити до зведення скверів. Зараз усі комунікації змонтовано, а вода з балки в річку Саксагань потрапляє без перешкод.

Про це розповіли у прес-службі криворізького нардепа Костянтина Усова, який домігся виділення коштів на відновлення балки.

Півроку тому, коли розпочиналась реконструкція, жителі нарікали на постійні підтоплення домівок. Рівень води в балці підіймався та заливав городи і садиби. Береги були завалені сміттям, та заросли очеретом. Мешканці МОДРу мали щодня долати на кілька кілометрів більше, бо містки через річку Саксагань розвалились. Тепер, коли проклали усі комунікації, змонтували тюбінги та відновили пішохідний міст, у балку повернеться нове життя.

Тепер на її схилах встановлено бетоні плити, що вбережуть дно каналів, якими рухається вода в річку Саксагань, від замулювання. На підземних частинах рух води забезпечують труби та тюбінги. Робітники вивезли 1000 кубометрів мулу і понад 1500 кубометрів побутового сміття, а рівень води знизився від 1,5 до 2,5 метрів на різних ділянках.

Читайте також: Робити для своїх: у Кривому Розі допоможуть військовим та металургам (Фото)

Підрядники відзвітували про завершення 80% робіт, а проінспектував їх особисто криворізький парламентар Костянтин Усов. Він ініціював масштабну реконструкцію та домігся субвенції із обласного та державного бюджетів на проведення робіт.

«Тут було страшно та занедбано, але зараз все змінилось. Проте робота ще не закінчена. Біля кільця трамваю, буде розбитий новий красивий, фантастичний сквер», – анонсував обновку нардеп.

Він розповів також, що зона для відпочинку буде не одна. Перший з’явиться на розі вулиць Прорізної та Лавроненка, а другий біля кільця для розвороту трамваїв, на розі Свято-Миколаївської та Української. Назви місць рекреації можуть запропонувати містяни, свої ідеї можна надавати до Центрально-Міської райради.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео