Обозреватель Криворожский Новости Политика БЮТ и РПЛ саботируют отзыв депутатов-предателей из Криворожского горсовета?

БЮТ и РПЛ саботируют отзыв депутатов-предателей из Криворожского горсовета?

23-06-2017 09:12 2195 0 Политика

За три недели, прошедшие с момента подачи документов Криворожский ГИК руководителям ВО «Батькивщина» и «РПЛ» их политсоветы не приняли решения о лишении мандатов избранных по их спискам депутатов Криворожского горсовета.

Такая неприятная новость была размещена в социальной сети Фейсбук в группе Збір підписів за відкликання депутатів Криворізької міськради.

Вот, что там сообщили: «Наша ініціатива не мала б сенсу, якби не гучні заяви лідерів БЮТ і РПЛ про те, що вони зацікавлені у відкликанні своїх депутатів-зрадників. На жаль, їхні слова на сьогодні не підтверджуються справами, адже за 3 тижні, що минули з часу звернення ТВК до партій, відкликання депутатів не відбулося.

Читайте также: Олег Ляшко поддержал отзыв из Криворожского горсовета депутатов-предателей (Видео)

Ми сподіваємося, що це - все ще прикре непорозуміння, а не саботаж з боку партій чи реалізація договірняка з кланом Вілкулів. Ми сподіваємося, що БЮТ і РПЛ не чекають, допоки клан і їхні посіпаки знайдуть можливість вплинути на рішення судів і отримають необхідне їм рішення, щоб потім сказати, що «ми хотіли, але продажні суди не дали нам можливості». Олег Ляшко і Юлія Тимошенко, у вас все ще є шанс дотримати своїх обіцянок криворізькій громаді і зберегти залишки своєї репутації в нашому місті».

Насколько искренними были в своих заверениях Олег Валерьевич и Юлия Владимировна станет ясно уже в ближайшие дни.

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео