Обозреватель Криворожский Новости Культура Цей суворий Кривий Ріг... Тут пропонують відсвяткувати Новий Рік на відвалі

Цей суворий Кривий Ріг... Тут пропонують відсвяткувати Новий Рік на відвалі

28-12-2016 09:43 856 0 Культура

На офіційному веб-сайті виконкому Саксаганської райради розмістили незвичайну пропозицію — зустріти Новий Рік на Петровському відвалі.

«Мета – зустріч Нового 2017 року опівночі в незвичному місці в незвичному оточенні?! Тоді вам на Петровський відвал! Розробником унікального маршруту є відомий екскурсовод Володимир Казаков, який зустрів уже не одну святкову новорічну ніч на вершині криворізьких відвалів та обіцяє незабутні враження від святкування.

По-перше, незвичне місце та атмосфера проведення Нового Року, по-друге, екстремальне сходження вночі по гірській стежці, по-третє, і найголовніше, - Ви матимете можливість повноцінно насолодитись виглядом зимового міста та оцінити масштаби новорічних феєрверків! Отриманий калейдоскоп захопливих спогадів гарантовано забезпечить позитивним  зарядом на весь наступний рік» — повідомляє оголошення.

В програмі святкування також пропонують: збір по місту, доставка до місця під Петровський відвал, який знаходиться на Первомайці (біля шахти «Родіна»), підйом на вершину відвалу, традиційне прикрашання ялинки, зустріч діда Мороза на Снігуроньки, Нового Року, огляд новорічного феєрверк–шоу над містом, конкурси та святкування, частування гарячим чаєм та море незабутніх емоцій.

Читайте також: Чудеса рядом. Самый большой карьер в Европе находится в Кривбассе (фото)

Віктор Короп 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео