Обозреватель Криворожский Новости Политика Сім депутатів Центрально-Міської райради можуть бути відкликані

Сім депутатів Центрально-Міської райради можуть бути відкликані

21-12-2016 14:53 1491 0 Политика

Один депутат від БПП, один —від Оппоблоку, два депутати від «Укропу» та три від РПЛ можуть бути відкликані в зв'язку з пропусками більше половини сесій.

По це повідомив заступник голови постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Центрально-Міської районної ради Тарас Юрченко.

На позаминулій сесії Центрально-Міської районної у місті Кривий Ріг ради, отримав повний список людей, які пропустили більше половини сесій або пленарних засідань. Ніяк не доходили руки його опублікувати... Згідно ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад" це є ПІДСТАВАМИ для ВІДКЛИКАННЯ депутатів за НАРОДНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ...» — пише Тарас.


«І найцікавіше те, що тільки депутати,які шли від Радикальної партії Олега Ляшка, в повному складі пропустили більше половини пленарних засідань та постійних комісій... Напевне, голова фракції не дуже може впоратися зі своїми депутатами, адже саме він є, окрім того, і заступником міського голови.....нема часу...» — додає він, маючи на увазі Геннадія Шаповалова, заступника міського голови Юрія Вілкула, який також є депутатом Центрально-Міської районної ради.

Читайте також: Дом в дерьме. Успешный Кривбасс глазами депутата Екатерины Шаповаловой

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за те, щоб Геннадій Шаповалов протягом 2017 року отримав щомісячну премію в розмірі 235% від посадового окладу.

Читайте також: Криворожские власти повысят себе зарплату на 200%

Нагадаємо, що Геннадій Шаповалов потрапив у райради за списками Радикальної партії Олега Ляшка, представники якої визнали обрання Юрія Вілкула на посаду міського голови легітимними, не дивлячись на численні порушення. На той час Криворізький осередок РПЛ очолювала донька пана Геннадія — Катерина.

Читайте також: Год назад Олег Ляшко отчитался о проститутках в Кривом Роге (ВИДЕО)

Геннадий Лебедев

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео