Обозреватель Криворожский Новости Спорт Депутат Криворожского горсовета просит скинуться на стадион

Депутат Криворожского горсовета просит скинуться на стадион

09-08-2017 16:41 1918 0 Спорт

Основатель «Об’єднання Відповідальних Громадян» депутат Криворожского горсовета Юлий Морозов заявил о намерении благотворительного фонда «Шелтер Плюс» приобрести у Фонда госимущества Украины стадион.

Об этом сообщается на странице «Об’єднання Відповідальних Громадян» в Фейсбуке.

Как говорится в сообщении: «Благодійний фонд «Шелтер Плюс» уклав із Фондом держмайна України договір купівлі-продажу та став ВЛАСНИКОМ СТАДІОНУ, який називався стадіоном шахти «Гвардійська», що поблизу зупинки «Вул. Сурікова», неподалік від залізничної станції «Рокувата». Але остаточно процес отримання стадіону у власність буде завершено, коли фонд виплатить всю необхідну суму.

Читайте также: «Горняк» обыграл ХФК «Пенуэл» со счетом 4:0 (Фото/Видео)

За словами Юлія, у районі 44 кварталу й далі на північ міста практично відсутні сучасні стадіони, які так необхідні для функціонування та розвитку футбольних клубів, зокрема для Християнського Футбольного клубу «Пенуел», який щотижня має проводити близько 40 тренувань. І бажано це робити в нормальних умовах, наближених до європейських стандартів.

І погодьтесь, ніщо так не заохочує зробити ранкову пробіжку або поганяти м’яча, нехай навіть непрофесійно, у любительській грі, і не лише молодь, як обладнаний по-сучасному стадіон – з новенькими трибунами, підстриженою зеленою травою, і розміченими біговими доріжками.

Juliy Morozov пояснює: «Стадіон насамперед стане базою для Християнського Футбольного Клубу "Пенуел", де вже сьогодні у складі 9 команд займаються понад 150 юних футболістів. Подальший розвиток клубу без власної бази був би просто неможливим. Також спортивний майданчик час від часу використовуватиметься для різних проектівКультурно-громадський центр ШELTER+ і дасть можливість реалізовувати інші масштабні культурні та громадські ініціативи для нашого міста».

Співзасновник ШELTER+ додає: «Звичайно, якби ми жили в нормальній цивілізованій країні, нам як благодійній організації, що якісно працює з дітьми і зокрема розвиває спорт, цей об’єкт віддавали б безкоштовно і ще б дякували, що ми беремося його утримувати і розвивати. Але ми таку країну ще не побудували, тож доводиться йти таким шляхом».

Цена вопроса – 840 тысяч гривень. Их приходится собирать в виде пожертвований от неравнодушных граждан. По словам депутата: «Уже є люди, які готові жертвувати по кілька десятків тисяч гривень, і є багато людей, які пожертвують тисячі й сотні гривень. Вірю, що багато хто з тих, хто читає цей текст зараз, буде в їхньому числі. Тож не сумніваюсь, що за місяць відсвяткуємо успішну краудфандингову кампанію і виплатимо всю необхідну суму».

Все, кому небезразлична судьба подрастающего поколения криворожан, кто хочет, чтобы их дети могли БЕСПЛАТНО заниматься спортом, а не шататься по улицам, в поисках рискованных приключений, могут присоединиться к доброму начинанию и помочь купить стадион.

Читайте также: Футбольная школа «Горняк» запускает проект для самых маленьких – «Baby Team»

Реквизиты для взносов:

Благотворительный фонд «Шелтер Плюс»
Р/р 26004053524704
КФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305750
ЄДРПОУ 26003289

В строке «Назначение платежа» обязательно указать: «Благотворительное пожертвование на приобретение стадиона»

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео