Обозреватель Криворожский Новости Политика Депутат Криворізької міськради: «Вілкул хоче провести сесію так, щоб було сухо і комфортно»

Депутат Криворізької міськради: «Вілкул хоче провести сесію так, щоб було сухо і комфортно»

08-12-2016 17:12 860 0 Политика

Засідання чергової сесії, на яку винесено розгляд трьох петицій, буде відбуватися не у великому залі пленарних засідань, де "розібрали систему "Рада", а у залі засідань виконавчого комітету. Це значить, що депутати голосуватимуть руками, прямої трансляції не буде. Потрапити в зал зможе лише дуже вузьке коло запрошених.

«Завтра, 9 грудня, відбудеться позачергова сесія міської ради, порядок денний якої сформувала громада, а не чиновники. На порядку денному буде три петиції, які свідчать: люди у цьому місті хочуть тепла, хочуть, їхнім дітям було за що дістатись до школи, щоб пассажирські перевезення були якісними, організованими з урахуванням балансу інтересів пасажирів та перевізників. Тобто, люди просять елементарного, того, що без петицій і так мала б забезпечити нормальна влада, якщо вона займається не набиванням власних кишень, а працює для людей.

Читайте также:На сесії Криворізької міськради розглядатимуть три петиції

Це не петиції на кшталт "відправити Юлію Тимошенко послом в Гондурас" або "народного депутата Вілкула солістом в Італійську оперу", яких так боявся пан Маляренко, коли обстоював ідею збільшення кількості голосів під петиціями. Це петиції про насущне, про життєво небхідне.

Однак навіть самої розмови про це вілкулівська влада уникає. Уявіть собі: це пленарне засідання відбудется не у великому залі пленарних засідань, де "розібрали систему "Рада"", а у залі засідань виконавчого комітету.

Читайте также: С сайта электронных петиций Криворожского горсовета и горисполкома «воруют» голоса

А це значить, що депутати голосуватимуть руками, прямої трансляції не буде. Потрапити в зал зможе лише дуже вузьке коло запрошених.
Дарма: провілкулівські ЗМІ потім розкажуть, які дурні люди зі своїми дурними петиціями, і які дурні ті окремі депутати, що обстоюють інтерес людей, бо це вони піаряться на дурних людях з дурними петиціями.

Не варто дивуватись, якщо страх говорити про справді насущне і приймати рішення справді в інтересах людей, а не тільки в інтересах своїх фірмочок і фірм, скоро загонить цих слуг громади у якийсь бункер. Вони хочуть, щоб їм було сухо і комфортно» - пише Наталія.

Віталій Короб

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео