Обозреватель Криворожский Новости Политика Депутат Верховной Рады пообещал очистить Кривой Рог от «пятой колонны» Кремля

Депутат Верховной Рады пообещал очистить Кривой Рог от «пятой колонны» Кремля

06-03-2017 11:26 1385 0 Политика

Обыски, прошедшие на прошлой неделе в Криворожском горисполкоме, вызвали реакцию у депутата Верховной Рады Андрея Денисенко.

Читайте также: В Криворожском горсовете опять обыски

На своей страничке в Фейсбук он написал следующее: «Сьогодні податкова поліція області спільно з прокуратурою проводять обшуки у виконкомі Вілкулбургу – лігві п'ятої колони Кремля і корупційно-промосковському заповіднику.

Який ми все одно очистимо від нечистої на руку російської агентури, повернувши Кривому Рогу його козацьку славу і українське обличчя.

Все було не марно, друзі».

Читайте также: Обшуки в Криворізькому міськвиконкомі прокоментував генеральний прокурор

При этом политик так и не смог дать конкретного ответа комментатору своего поста Алексею Яровому, прямо заявившему политику: «Так цю "казку" з обшуками вже бачили неодноразово. Навіть затримання і арешти були!!. І шо? Рибалки-спортсмени, бл**ь!.. Спіймали→показали→відпустили».

Читайте также: Обыски в Кривом Роге коснулись и коммунальных предприятий

Возражения борца с «пятой колонной» Кремля прозвучали расплывчато: «Як бачили, то Ви і так знаєте більше всіх». В результате Денисенко получил «под дых» от Ярового: «Браво! Геніальна відповідь... Накштал "шо маємо, те маємо". Зазвичай так йорнічають, коли визнавати свою немічність пиха не дозволяє і на правду відповісти нічого!!.».

Читайте также: Александр Вилкул высказался об обыске в криворожском горсовете

Знает ли депутат о дальнейших конкретных мерах по борьбе с «российской агентурой» в Кривом Роге или его слова являются не более чем пустым сотрясанием воздуха, будем судить по дальнейшим событиям в городе.

Читайте также: Депутат Криворожского горсовета выразил свое «фе!» Александру Вилкулу

Светлана Ракита

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео