Обозреватель Криворожский Новости Политика Днепропетровский Апелляционный суд встал на сторону депутатов-предателей (Фото)

Днепропетровский Апелляционный суд встал на сторону депутатов-предателей (Фото)

16-08-2017 20:13 1030 0 Политика

Депутаты-предатели из Криворожского горсовета из-за всех сил цепляются за свои кресла, и в этом их поддерживает украинская Фемида.

Как сообщила на странице партии «Сила Людей» в Фейсбуке депутат Светлана Сова: «На перше засіданні, яке відбулося 3 серпня, адвокат трьох відкликанців разом із суддею – це було явно видно – дуже хотів взагалі не допустити представників ТВК до засідання, щоб мати можливість без змагальності та будь-якого діалогу вершити суд на свою користь. Таке прагнення пояснили тим, що за законом – бачте, іноді в суді про закон згадують – представляти ТВК має голова комісії П.Гівель, який безслідно зник, зачинивши в сейфі печатку чи прихопивши її з собою – достеменно не відомо.

Читайте также: БЮТ и РПЛ саботируют отзыв депутатов-предателей из Криворожского горсовета?

10 серпня суддя викликала заступника голови ТВК, щоб той підтвердив повноваження членів комісії,Олександра Буяна та Олега Пшеничного, які весь час представляли в судах ТВК. Він також не з’явився з певних причин, отже, знову почалося двогодинне сперечання про допущення чи недопущення представників комісії. Протягом наступних чотирьох годин хамства, нехтування нормами закону суддя Н.А.Олефіренко дозволяла собі підвищувати голос, закривала рота захисникам ТВК, а за можливості – вставила б кляп усьому ПРАВОсуддю».

Читайте также: Из Криворожской ТВК исчезли собранные подписи за отзыв депутатов-предателей (Фото)

По словам Светланы, дальнейшим действием членов Криворожской ТВК станет подача кассационной жалобы в столицу, поскольку зафиксировано много нарушений со стороны судей как апелляционной, так и первичной инстанций.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео