Обозреватель Криворожский Новости Общество Додатки для дітей з порно?

Додатки для дітей з порно?

09-02-2018 09:36 1377 0 Общество

Google видаляє десятки корисних програм для дітей із-за шкідливих порнопрограм.

Компанія Google нещодавно вилучила 60 програм зі Google Play, багато яких були дитячими. Це сталося після того, як фірма перевірки Check Point з'ясувала, що в них міститься шкідливе рекламне програмне забезпечення, яке має порнографічний вміст, обманює користувачів в установці фальшивих "програм безпеки".

Компанія Check Point зазначила, що багато з заражених додатків були корисними програмами для операційної системи Android. За даними CNBC програми "Spinner Fidget Toy" та "Lessons of Drawing Angry Birds" були спрямовані на дітей. За даними Google Play, додатки, що видаляються зараз, були завантажені з 3 мільйонів до 7 мільйонів разів.

Читайте також: 5 батьківських звичок, які змушують дітей вважати насильство нормою

Шкідливе програмне забезпечення запускає рекламу на пристрої, переадресовує та збирає маркетингові дані під час процесу. Напад може включати порнографічні вікна, що з'являються в середині дитячих ігор.

Але одним із найсумніших фактів є те, що більш ніж 70% батьків не розмістили на своєму пристрої засоби керування Інтернетом або фільтри, тому будь-яка дитина може легко отримати доступ до шкідливого контенту. Будьте обережними встановлюючи додатки!

Джерело: Служба порятунку дітей

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео