Обозреватель Криворожский Новости Политика Главный криворожский коп поблагодарил жителей за неравнодушие

Главный криворожский коп поблагодарил жителей за неравнодушие

06-02-2017 10:34 750 0 Политика

Местные жители – люди отзывчивые и всегда готовые прийти на помощь попавшим в беду.

Эту особенность уже успел отметить новый начальник Криворожской полиции Артур Шкроб.

Читайте также: В Кривом Роге исчезает еще один маршрут

На своей страничке в Фейсбук он пишет следующее: «Близько 14 години, рухаючись по автомобільній дорозі «Н11» помітив скупчення людей навколо вантажного автомобіля,який потрапив в ДТП. Приємно вразило те, що до прибуття оперативних служб, громадяни активно приймали участь у наданні допомоги водієві автівки, який був заблокований в кабіні автомобіля та не міг самостійно вибратись. Хочу щиро подякувати громадянам за їхню небайдужість,а працівникам ДСНС та лікарям за оперативність і професіоналізм, який вони проявили. Після того,як ми звільнили водія автівки та переконавшись, що з водієм все гаразд, подякував всім за допомогу та поїхав далі. Аналізуючи дану ситуацію, хотів би наголосити на наступному:

Читайте также: В Кривом Роге во время ДТП пострадали дети

1. Керуючи автомобілем будьте дуже уважні та обережні, оскільки вас вдома завжди чекає РОДИНА, а ваше життя та здоровя – це найдорже , що у них є.
2. І ще хотілося б, щоб кожен почув та запамятав: якою б важкою та неочікованою не була ситуація, завжди знайдуться ті, хто прийдуть вам на допомогу».

Читайте также: В Кривом Роге патрульные задержали местного «шумахера без прав»

Очень хотелось бы, чтобы дальнейшие события не разочаровали Андрея Шкроба,  не убили его веры в доброту и отзывчивость криворожан.

Святослав Журкин

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео