Обозреватель Криворожский Новости Политика Ігор Коломойський увійшов в УКРОП та очолив Комісію партійного контролю партії

Ігор Коломойський увійшов в УКРОП та очолив Комісію партійного контролю партії

25-11-2016 15:30 887 0 Политика

Екс-очільник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський став членом партії УКРОП - він перебуває на партійному обліку однієї з районних організацій міста Києва.

Делегати XI з’їзду УКРОПу, який зараз проходить в столиці, обрали Ігоря Коломойського головою Комісії партійного контролю («партійного суду») – постійного контрольно-ревізійного органу, який контролює та перевіряє дотримання вимог статуту, програмних документів, партійної дисципліни та етики членами партії, її статутними органами та керівництвом. Комісія підзвітна та підконтрольна виключно з’їзду партії.

Відповідно до статуту партії, Комісія розробляє проект Кодексу партійної етики, розглядає внутрішньопартійні спори, ухвалює рішення про усунення порушень у діяльності статутних органів партії та їхнього керівництва і керівництва партії, скасовує рішення керівних виконавчих органів партії (президії партії, рад первинних, місцевих, обласних організацій) та її керівних осіб у разі порушення ними статуту, програми партії чи законодавства. КПК поновлює в партії осіб, членство яких було неправомірно припинене.

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео