Обозреватель Криворожский Новости Экономика «Гвардейцы Вилкула» обходятся криворожанам дороже, чем частная охрана

«Гвардейцы Вилкула» обходятся криворожанам дороже, чем частная охрана

17-01-2017 14:47 1096 0 Экономика

Содержать «гвардейцев Вилкула» является для криворожан весьма дорогим удовольствием

Со ссылкой на информацию сайта «Весь Кривой Рог» и прайсы частных охранных фирм, депутат Андрей Кондратьев сравнил стоимость одного часа работы частников и «Муниципальной гвардии».

Читайте также: За ликвидацию Муниципальной гвардии подано уже две петиции

Результатами он поделился на своей страничке в Фейсбук, и этот рзультат ошеломляющий. «Якщо вірити тій інформації, то на січень заплановано 132 години охорони скверу біля міськвиконкому. 132 години = 5,5 діб (всього-на-всього). На охорону порядку на пр. Поштовому виділили 528 годин в місяць, що еквівалентно 22 повним добам, або місяць охорони по 8,6 годин на добу. І так само інші об'єкти. Тобто більшу частину доби сквери та площі не охороняються?

Читайте также: Криворожским полицейским и «гвардейцам Вилкула», не пускавшим журналистов на октябрьскую сессию криворожского горсовета, грозит до 5-ти лет лишения свободы

Склавши всі години, вказані на сайті, отримаємо 6842 годин охорони на місяць. Поділивши 200 000 на 6842 отримаємо 29,25 - вартість послуги охорони на одну годину. Багато це чи мало?

Йдемо з'ясовувати в гугл. Він каже, що у приватних структур ціна послуги за одну годину в основному коливається від 10 до 20 грн. Ось приклад: http://security-service.kiev.ua/price/

Це значить, якби ми замінили МГ приватною охороною, то за січень зекономили б від 63 160 до 131 580 грн. В середньому 100 000 грн. Тобто половину від загальної суми...».

   

Комменарии в данном случае излишни.

Светлана Ракита

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео