Обозреватель Криворожский Новости Экономика Какова Европа в Кривом Роге (Фото)

Какова Европа в Кривом Роге (Фото)

27-02-2018 15:12 1856 0 Экономика

В этом году праздник Дня Европы в Кривом Роге пройдет в Терновском районе в парке с одноименным названием.

Какова же она, Европа, в Кривом Роге в представлении криворожских властей.

Депутат Терновского райсовета Виталий Пикуль выложил в Facebook красноречивые фото, из которых становится ясным, что Европа, по мнению «отцов» города и района больше напоминает оккупированный, разрушенный Донбасс и вполне может служить декорацией к съемкам еще одного фильма на данную тему.

Как пишет Виталий Пикуль: «Ось вам лише декілька сьогоднішніх ранкових фотографій із майбутнього місця гучної псевдоіміджевої події. Як на мене, в нашому парку можна організовувати хіба що святкування до дня терористичної організації ДНР, або знімати черговий фільм про бойові дії на Донбасі. 

Пригадую, років два-три тому ми проводили збір підписів щодо відновлення парку та фонтану, тоді зібрали понад 560 підписів. Я від міськвиконкому отримав відповідь-відписку, що всі пропозиції можна було б розглянути за умови якщо ми б надали ще й проект.

Згодом без надання жодного проекту за декілька мільйонів бюджетних гривень нещадно обстругали гілки на каштановій алеї, перетворивши дерева на олівці, укатали в землю чашу фонтану і туди посадили йолку (пам'ятаєте, як намагались її таємно і без жодних узгоджень та дозволів викопати неподалік зупинки "Центральна", а потім місцеві мешканці закопували траншею?) а ще постелили у пісок дрібну тротуарну плитку, по якій діти не можуть кататись на роликах та скейтах.

Решта парку так і лишилась із залишками бетонно-металевих конструкцій, всихаючими деревами, що час від часу падають на перехожих, засміченими та порослими очеретом ярами, що ще колись були мальовничими водоймами. Задня частина парку з роками взагалі перетворилась на дику непролазну посадку перемежовану городами. Особливого шарму їй додає розсипане та розтягнене сміття із двох контейнерних смітників.

На засіданні міськвиконкому цього року знову виділили понад 9 мільйонів гривень на парк. Святкуймо!»

Читайте также: В центре Кривого Рога образовалась стихийная свалка (Фото)

Напомним, что День Европы традиционно празднуется в конце мая, то есть менее чем через три месяца. Вопрос, как будут осваиваться эти 9 миллионов в течение столь короткого времени и станет ли после этого парк Терновской хоть чуточку похожим на французский Тюильри, английский Гайд-парк или немецкий Сан-Суси?

Анна Коваль

Подписывайтесь на «Обозреватель Криворожский» в вашем Telegram и Facebook. Следите за обновлениями и будьте в курсе событий своего города

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео