Обозреватель Криворожский Новости Экономика Коммунальные объекты в Кривом Роге продаются по ценам с потолка (Фото)

Коммунальные объекты в Кривом Роге продаются по ценам с потолка (Фото)

24-04-2017 15:34 924 0 Экономика

Такой вывод можно сделать по итогам объезда депутатами Криворожского горсовета объектов, которые Криворожский горисполком планирует приватизировать в 2017 году.

Как написала на своей странице в Фейсбук лидер фракции «Самопомощь» Людмила Бурман: «Чи хотіли б ви придбати двокімнатну квартиру в центрі за 2,5 тисячі доларів? А приміщення площею122 кв. м навпроти міськвиконкому за ціною двокімнатної квартири? Звісно, від такого подарунки навряд чи хто відмовиться. Однак весняний Єллоупуккі, ой, вибачте управління комунальної власності Криворізького виконкому, такі подарунки пропонує винятково слухняним колишнім орендарям.

Задля цього цілу процедуру розробили, аби врахувати всі ремонтні покращення приміщень, на які ці орендарі спроміглися… найцікавіше під час об'їзду об'єктів, які виконком пропонує приватизувати в 2017 році, депутати фракції Самопоміч у Криворізькій міськраді Людмила Бурман, Николай Дектярев та Антон Петрухин виявили по вул. Мистецькій, 5.

Це колишня вул. Землячки, поруч із ринком Соцміста. За цією адресою, як стверджує управління комунальної власності, в оренді у громадянки М. Ярошенко знаходиться приміщення #10, над назвою якого творчо працювали кращі уми виконкому.

Читайте также: Бетонными дорожками в криворожских парках заинтересовалась областная прокуратура

В результаті мозкового штурму на третьому поверсі брежнєвки з'явилася «комора для зберігання власних речей» площею 44 кв. м і вартістю 67 тис. грн. Спілкування зі старшим по будинку дозволило з'ясувати, що «коморою» назвали виведену з житлового фонду колись відомчу квартиру, яку вже кілька разів перепродали і в якій остання власниця замінила вхідні двері і вікно на суму 19,8 тис. грн.

На об'єкті, що його орендує на території КП «Хладон» (вул. Окружна, 10), ФОП Наталя Бердюгіна, депутатів зустрів її чоловік. Відчуття суперечливі. З одного боку – почуття поваги до людини, яка щодня власною працею заробляє на хліб, розвиваючи в місті підприємництво. З іншого – невимовний переляк на обличчі підприємця після пред'явлення депутатського посвідчення змушує сумніватися в прозорості і неупередженості проведених управлінням комунальної власності процедур.

Візит на Довгинцеве, у магазин площею 95 кв. м, який претендує викупити ФОП Любов Єфанова за 107 тис. грн., виявив в її особі активну, небайдужу і дуже підприємливу особу, яка власним коштом підсипає роздовбану дорогу, пропонує встановити дитячий майданчик на території колишньої дитячої поліклініки по вул. С. Параджанова за умови дозволу на викуп цієї будівлі. Дозволу не дали, будівлю місцеві вже фактично розібрали, діти залишилися без майданчика з аварійно небезпечним об'єктом поруч».

Читайте также: В Кривом Роге кинотеатр «Современник» продали с торгов

Вопрос, о каких равных для всех условиях продажи коммунальной собственности может идти речь в подобных случаях?

Подготовила Дарья Лебедева 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео