Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізькі переселенці можуть отримати допомогу від Папи Римського

Криворізькі переселенці можуть отримати допомогу від Папи Римського

24-01-2018 09:50 1912 0 Общество

З 23 січня Карітас Кривий Ріг розпочинає відбір потребуючих для надання допомоги по забезпеченню базових потреб. Акція має назву «Папа для України».

Про це у Facebook повідомив священик Іван Талайло: «ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ: тільки внутрішньо переміщені особи.

ЯКУ ДОПОМОГУ МОЖНА ОТРИМАТИ:

- сертифікати мережі продуктових супермаркетів "Varus" номіналом 2000 грн.;
- сертифікати мережі аптек "Мед - сервіс" номіналом 2000 грн.;

ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ: відбір відбуватиметься за принципом найбільшої соціальної вразливості особи або родини. Особи, які отримували допомогу в Карітасі протягом останніх шести місяців не можуть брати участь у програмі. Обов'язковою умовою є надання документів, що підтверджують соціальні вразливості.

ГЕОГРАФІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ: м. Кривий Ріг

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ДОПОМОГУ: за адресою Парафії Святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви, вул.. Івана Франка,8 (зупинка Кривбасшахтопроходка по вул. Миру)(вівторок,четвер та субота, з11:00 - до15:00.)

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НАДАТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ: при собі необхідно мати ЯКІСНІ копії: паспорт, ІПН, довідка про переселення, свідоцтво про народження дитини, пенсійне та інші посвідчення, довідка про розмір пенсії/доходів, медичні довідки/виписки та інші документи, що підтверджують соціальні вразливості.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ в робочий час : +380988959514(наголошуєм в робочий час)»

Читайте також: Криворожских малоимущих вновь осчастливят вилкуловской «пятихаткой»

Довідка: Карітас – міжнародна мережа благодійних організацій, яка займається підтримкою розвитку суспільства, соціальною діяльністю та наданням допомоги людям. Основна ціль Карітасу – стати джерелом натхнення та життєвим центром у справі солідарності, допомоги та служіння.

Підготувала Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram и Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео