Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізький нардеп стурбувався проблемами своєї малої батьківщини

Криворізький нардеп стурбувався проблемами своєї малої батьківщини

31-01-2018 12:56 1933 0 Общество

Уродженець селища Рахманово Центрально-Міського району Кривого Рога, Народний депутат України Олександр Данченко стурбувався транспортными проблемами своїх земляков.

На своїй сторінці у Facebook він написав слідуюче: «Останнім часом питання транспортного сполучення в обласних та районних центрах стоїть дуже гостро. В одному випадку перевізники відмовляються їхати у віддалені села, бо погані дороги, в іншому - через те, що економічно невигідно перевозити людей у віддалені села.
Ось із такої транспортної халепи вже декілька років поспіль не може вибратися моя рідна Рахманівка, що на Криворіжжі. Єдина маршрутка, що сполучає село та Кривий Ріг може банально не вийти на маршрут. Тобто люди приходять на зупинку у час згідно розкладу, а автобусу немає. Маршрут №244 єдиний у цьому напрямку, а значить люди просто не можуть зранку дістатися на роботу, а ввечері додому, те саме зі студентами - банально зривається навчальний процес. Деколи єдиний шанс доїхати до міста - це один рейс о 7 ранку і це маленька маршрутка, де може сісти не більше 20ти осіб!!!
Рахманівці та мешканці інших сіл вже декілька років намагаються самотужки з місцевою владою вирішити це питання, поки що безрезультатно
І в цьому контексті мені цікаво, кого на майбутніх виборах підтримає Кривий Ріг: владу Вілкула, що ігнорує проблеми міста, чи тих людей, хто намагається допомогти?!».

В цьому питанні є сенс, оскільки, як написано у коментарі до посту користувальницею Любовю Филоненко: «Три поселка на выборах отдали за них свои голоса. И вопрос с транспортом можно было 10 раз решить в пользу жителей, если бы эти маршрутки не принадлежали кому-то из власть имущих. Пусть будет стыдно и Сергею Васильевичу Маляренко за его безсилие в данном вопросе. За годы своей работы в коммунальной службе города, я убеждена, что не решаемых вопросов нет».

Від себе додам, що мені доводилося бувати у цих селищах. Дорога до них така, що доїхати, не розбивши вщент ходової можна хіба що на тракторі чи БТРі. Може тому власники маршруток і не хочуть туди возити людей, бо ремонти машин будуть коштувати більше, ніж отриманий прибуток. Тому вирішувати треба дві проблеми одночасно – ремонтувати дороги і знаходити перевізчиків, які дадуть згоду взяти на себе перевіз жителів. І це вже питання до самого Юрія Вілкула, за якого так наївно люди віддали свої голоси.

Дарина Лебедєва

Підпишіться на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram и Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео