Обозреватель Криворожский Новости Политика Криворізький суддя визнав законними наклепи на депутатів (Документ)

Криворізький суддя визнав законними наклепи на депутатів (Документ)

07-12-2017 13:11 1229 0 Политика

На черговому засіданні Центрально-Міського суду, на якому розглядалася справа про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації що до декількох депутатів Криворізької міської ради, суддя Іван Биканов виніс дуже цікаве рішення.

Нагадаю, що у минулому році така собі Ярославна Андрієва, яку депутати мали змогу бачити тільки у відеозапису подала до міськради петицію, у якій вимагала відкликання депутатів Світлани Сови, Юлія Морозова, Андрія Немченко, Сергія Поповича.

У зв’язку з тим, буцімто вони прогулюють сесії міської ради і засідання комісій, утримуються від голосування, співробітничають з організаціями та особами, які причетні до створення та діяльності проросійських терористичних утворень ЛНР та ДНР. Отримують фінансування з джерел, пов'язаних з РФ і причетних до ухилення від сплати податків та відмивання грошей, та інше марення.

Читайте також: Криворожского судью могут обвинить во лжесвидельствовании

У відповідь на обвинувачення депутати звернулись до суду. При цьому на минулі засідання пані Ярославна чомусь не являлась. Не було її і 27 листопада, на якому, після розгляду справи, суддя Биканов виніс рішення, згідно якому, цитую: «Позивачі є депутатами Криворізької міської ради, отже публічними особами, відкритими для суворої критики і пильного нагляду громадськості й межа допустимої критики для таких осіб є значно ширшою.

Таким чином суд приходить до переконання, що поширена інформація через Інтернет-мережу містить оціночні судження… автором використані висловлювання, що не можуть бути витлумачені, як такі, що містять фактичні данні, оскілки мають характер використання мовно-стилістичних засобів (вживання гіпербол, алегорій тощо)».

Читайте також: Увидят ли криворожане самую таинственную даму города?

Як пише у Facebook депутат Юлій Морозов: «Можете почитати резулятивну частину рішення, там суддя не мудрував лукаво, а просто сказав, що раз ми депутати, то про нас можна писати будь-яку брехливу маячню в петиціях, і це буде вважатися лише "оціночними судженнями".

Так що, друзі, можете сміливо реєструвати на сайті міськради петиції, що, наприклад, депутат М. разом з обраним на свою посаду В. прямо в залі міськради гвалтують дітей, а депутат А. тримає їм свічку. Виконком не вважає, що петиції мають мати хоч щось спільне з правдою, а суд, який запевняє, що "всебічно і повно з'ясував всі фактичні обставини справи" не звертатиме увагу, що там суцільна брехня… Подивимося, що скаже апеляційний суд… викликати ярославну і маляренка (їхні представники взагалі розповідали, що може то і не її петиція) суддя відмовився».

Читайте також: Реален ли автор петиции об отзыве из горсовета фракции "Сила людей"

Що ми можемо додати до сказаного? Реєструйте і пишіть у петиціях до міськради будь яку маячню про депутатів всіх рівнів, яку ви тільки в змозі вигадати. Поширюйте її у соцмережах. Нехай почує країна. Суддя Іван Биканов вважає це абсолютно законним, і тому нічого вам за це не буде.

Анна Коваль

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео