Обозреватель Криворожский Новости Политика Криворізький УКРОП коментує чорний піар

Криворізький УКРОП коментує чорний піар

26-01-2018 15:22 1222 0 Политика

Криворізька міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», яку очолює Микола Колесник, звернулася до нас з офіційним коментарем щодо чорної піар-кампанії, яку розгорнули у деяких ЗМІ та на вулицях Кривого Рогу.

Читайте також: Депутата Криворожского горсовета публично обвинили в краже труб (Видео)

Подібні брудні методи ведення боротьби з опонентами та невгодними для деяких представників влади людьми вже використовувались під час виборів міського голови у 2015-2016 роках та пізніше, проти одного з новопризначених прокурорів міста. Події, що викликали цю кампанію (розміщення білбордів, розклеювання листівок, публікації у ЗМІ) стосуються незаконної передачі об’єктів ДП «Кривбаспромводопостачання» в оренду КП «Кривбасводоканал», в якій Микола Колесник став на захист працівників державного підприємства.

На початку грудня 2017 року до нього, як депутата міськради, звернувся колектив «Кривбаспромводопостачання» з проханням не допустити укладення договору оренди держпідприємства з КП «Кривбасводоканал». До того ж, працівників «КПВП» змушували писати заяви на звільнення та, одночасно, прийняття на комунальне підприємство.

Читайте також: Долгинцевский райсуд запретил ТРК «Рудана» распространять неправдивую информацию

Юристи переконані – є всі підстави вважати цей документ незаконним. Тим не менш, 29 грудня його підписали. Про це директор «КПВП» повідомив на своїй сторінці у facebook. Робітники держпідпиємства не зупинились – розмістили петицію, в якій просять криворізьку міськраду звернутись до фонду держмайна, аби розібратися у ситуації та розірвати незаконний договір. В свою чергу, Микола Колесник посприяв тому, щоб справа вийшла на всеукраїнський рівень – народні депутати також направили запити до фонду держмайна та Державної служби України з питань праці, аби припинити порушення законодавства.

Провокатори не оминули увагою і колишнього головного інженера ДП Костянтина Борща, який наважився протистояти розвалу підприємства і відкрито заявляє про незаконність дій нинішнього керівництва. Він є автором петиції і має виступити з нею на черговій сесії міськради, що відбудеться 31 січня.

Читайте також: И судьи мы, и прокуроры… «Первый городской» канал превращается в канал «Пульс 2»

Замовники чорного піару переконують містян у тому, що Микола Колесник має відношення до розкрадання труб держпідприємства і чинив тиск на Костянтина Борща. Про це гендиректор «КПВП» Єгор Прокопчук повідомив зі сторінок видання «Пульс: новости, факты, комментарии», в ефірі телеканалів «Рудана» та «Перший Міський».

Влада не вперше намагається переконати криворіжців у причетності Миколи Колесника до цієї кримінальної справи, використовуючи вплив на ЗМІ, та ми маємо офіційні відповіді від органів поліції та прокуратури – він ніколи не фігурував у цій справі в будь-якому статусі. Більш того, згідно даних правоохоронців, її розслідувано, а винні отримали судові вироки.

Читайте також: Еще один депутат Криворожского горсовета подал в суд на городские СМИ

Звертаємо вашу увагу на те, що інформація, озвучена Єгором Прокопчуком та незаконно розміщена на білбордах, зазначена листівках і т. п. є недостовірною. В досудовому порядку вона може бути спростована добровільно, в іншому випадку Микола Колесник залишає за собою право звернутися до суду з вимогою її спростування та відшкодування моральної шкоди.

За додатковою інформацією, коментарями та роз’ясненнями ви можете звернутись до голови профкому ДПП «КПВП» Бухало Ірини Миколаївни (067) 638-10-99 та у приймальню Криворізької міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» (068) 232-42-11

З повагою, Криворізька міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео