Обозреватель Криворожский Новости Экономика Криворожские чиновники не желают экономить

Криворожские чиновники не желают экономить

08-05-2017 13:21 1158 0 Экономика

42 тысячи гривень или 17, 5% от суммы договора могли сэкономить чиновники Долгинцевского районо на покупке средств дезинфекции, но не захотели.

Как пишет на своей странице в Фейсбук известная криворожская активистка Татьяна Кориненко: «Відділ освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради оголосив закупівлю засобів дизинфекції. Наче все добре, бо в тендерній документації замовник вказав торгову марку засобу але приписав, що буде розглядати еквіваленти також. П’ять учасників подали пропозиції. Переможець аукціону запропонував еквівалент і його пропозиція давала економію більше 100 тис. грн. При цьому учасник надав необхідні документи, які підтверджують, що запропонований еквівалент може застосовуватись в навчальних закладах. Різниця лише в нормовитратах, але учасник врахував це і одразу запропонував більшу кількість засобу. У цьому тендері замовник дискваліфікував всіх учасників, що запропонували еквіваленти. Звичайно ми всі люди, звикаємо до якось бренду і потім важко перейти на інший. За свої гроші ми можемо дозволити собі купувати що завгодно, але якщо мова йде про державні гроші, то треба все таки бути гнучкішими. Щоб переконатись, що товар належної якості, замовник може запросити зразки і потів вже вирішувати чи той еквівалент дійсно достойний еквівалент».

Читайте также: Власти Кривого Рога закупили новогодние елки в середине января

Что это, непреодолимая сила привычки или просто нежелание думать и считать расходы бюджетных средств, судить не станем. Важно, что для сэкономленных в случае покупки эквивалентов 42 тысяч гривень могло найтись разумное и необходимое применение в тех же школах и детских садах района.

Читайте также: Криворожским властям понадобился «вечный» календарь

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео