Обозреватель Криворожский Новости Экономика Криворожские власти обвинили в нарушении закона о конкуренции

Криворожские власти обвинили в нарушении закона о конкуренции

15-04-2017 14:44 1509 0 Экономика

Антимонопольный комитет Украины обвинил Криворожский горсовет в ограничении экономической конкуренции и обязал прекратить антиконкурентные действия.

Об этом со ссылкой на официальный сайт Днепропетровского областного отделения Антимонопольного комитета на  своей странице в Фейсбук написала известная криворожская активистка Татьяна Кориненко

В сообщении значится следующее: «У 2014 році міська влада Кривого Рогу прийняла рішення, яким ввела мораторій на установлення тимчасових споруд у місті. Таким чином, протягом тривалого періоду для суб’єктів господарювання були створені бар’єри вступу на ринки реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах.

Територіальне відділення Антимонопольного комітету визнало таке рішення порушенням чинного законодавства та рекомендувало Криворізькій міській раді припинити неправомірні дії.
P.S. Ст.46 Закону Про захист економічної конкуренції
"2. Рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов'язковому розгляду органами чи особами, яким вони надані. Про результати їх розгляду Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню повідомляється у десятиденний строк з дня отримання рекомендацій, якщо органами Антимонопольного комітету України не продовжено цей строк.
3. За умови виконання положень рекомендацій у разі, якщо порушення не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим особам чи суспільству та вжито відповідних заходів для усунення наслідків порушення, провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції не розпочинається, а розпочате провадження закривається."

Тобто, якщо заходи Криворізьким виконкомом не будуть вжиті:
ст.Стаття 37. Початок розгляду справи
1. У разі виявлення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі наслідків такого порушення, органи Антимонопольного комітету України приймають розпорядження про початок розгляду справи.
2. Розпорядження про початок розгляду справи надсилається відповідачу протягом трьох робочих днів з дня його прийняття. У разі коли відповідача визначено після початку розгляду справи, йому протягом трьох робочих днів надсилається розпорядження про залучення до участі у справі як відповідача разом з розпорядженням про початок розгляду справи.
3. Повідомлення про початок розгляду справи надсилається заявнику та третім особам.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист економічної конкуренції
http://www.amc.gov.ua/control/main/uk/publish/article/100571».

Читайте также: Полицию Кривого Рога заставили открыть уголовное дело на Юрия Вилкула

Читате также: Прокуратуру Кривого Рога обвиняют в пособничестве недобросовестной конкуренции (Видео)

Стоит, однако, заметить, что вышеупомянутые МАФы все эти три года продолжали каким-то образом  возводиться на улицах Кривого Рога. Барьеры преодолевались. Следовательно, существовали и существуют они не для всех. Каким образом определялись «избранные», которым горсовет, вопреки собственного же решения давал разрешения их возводить, остается загадкой.

Дарья Лебедева

 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео