Обозреватель Криворожский Новости Политика Криворожский депутат-свободовец наехал на коллег из «Силы Людей»

Криворожский депутат-свободовец наехал на коллег из «Силы Людей»

19-12-2017 11:36 1120 0 Политика

Уже не в первый раз социальная сеть Facebook становится местом политических разборок между депутатами различных партий.

Но если раньше основными их участниками были депутаты уровня Верховной Рады, то сейчас обвинять коллег публично и с помощью социальной сети стал депутат Покровского райсовета от партии «Свобода» Игорь Блахтар.

Читайте также: «Это вам не Кривой Рог» – криворожанин о сессии Днепровского горсовета (Фото)

На своей странице в Facebook он написал следующее: «Голова постійної комісії з регламенту та законності в Покровській районній раді від партії «Сила людей», демоліберал, інвалід радянської армії – впродовж 2 років не зробив жодної заяви на системні порушення регламенту головою від «опоблоку» Коритніком , але багато зробив для свого будівельного бізнесу, голосуючи разом з «опоблоком».

Це в міській раді «Сила людей» одягає на себе маску борців з Вілкулом, а в Покровському районі – це люди без принципів, не послідовні. Очолює комісію по регламенту та законності - Козаченко, всівся в крісло з порушенням регламенту-коли його обрали в комісії, а за регламентом ,за голів та кількісній склад - голосує рада.

Комісія обирає заступника та секретаря. Порушує Закон України про державну мову (стосується депутатів місцевих рад та держслужбовців). Це справді «сильна людина» - бо спромігся за свої 50 років вивчити одне українське слово, яким починає свої рідкісні промови в раді. Називаючи себе опозицією – у нього немає «нічого особистого до влади - тільки бізнес».

24.11.2007 – остання сесія Покровської районної ради. Фракція ВО «Свобода» вимагає обговорювати всі питання порядку денного, публічної роботи на сесії, щоб пояснити виборцям,присутнім у залі питання які є в порядку денному , та мотиви своїх голосувань. Голова ради Коритнік (опоблок) проігнорував, порушив регламент (закон роботи ради) і голосував усі питання без коментарів та обговорень. Голова постійної комісії із законності та регламенту – Козаченко, партія «Сила людей», вже 2 роки жодним чином не реагує на такі порушення, та на неодноразові, письмові заяви від фракції ВО «Свобода».

Мариничев (Сила людей – інтернет партія, ліберального типу), пропонує проводити сесії без обговорення (дивитись «різне» стенограма сесії) – тобто плювали вони на регламент. На його думку, досить обговорень на постійних комісіях та «сходняках», «стрєлках» у виконкомі до сесії , де вони збираються. Для нього - це і є конструктивна робота депутата.

Він звинуватив фракцію ВО «Свобода»,що та заважає (читати треба – вимагає публічності під час засідання), та заважає їхнім договорнякам. На це свободівці порадили читати регламент або змінити його. Якщо в міській раді Кривого Рога «Сила людей» імітує боротьбу з Вілкулом, то в Покровській раді – співпрацює з«Опоблоком»,«Батьківщиною» ( «За рідне місто»).

В цьому суть блакитних демократів – робити не за принципом а,як буде вигідно. Результати голосувань свідчать про це (сайт Покровської ради). Для ВО «Свобода» впровадження системи «Прозоро», зниження порога під час тендерів – це запобігання , в якійсь мірі, корупції, - є принципом та записано в партійній програмі.

Для партій «Сила людей» , «Блока Петра Порошенка» (Солідарність) , «Радикальної партії Ляшка» – це можливість заробити їх бізнесменам, взяти участь у тендері. Саме цим пояснюється лояльність та підтримка усіх бюджетних питань, одностайні голосування з «Опоблоком» порушуючи регламент. 

15.12.2017 на спільних постійних комісіях відсутній кворум (менше 50% відсотків депутатів). Голова постійної комісії від «Сила людей» не реагує на порушення. Після заяви від фракції ВО Свобода про порушення регламенту – їх переносять. З 2016 року влада (Опоблок) не звітує належним чином, як того вимагає Закон України «Про місцеве самоврядування» - публічно, з можливістю поставити питання,та ігнорує вимоги фракції ВО «Свобода» . Відсутні звіти за 2 роки і голів постійних комісій.

Як можна покращити роботу, якщо не підводити підсумки, не робити висновки !? Для теперішньої влади це не потрібно. Їм треба бути просто владою,сидіти в кріслі, розкрадати бюджет. Влада ( виконком ) – це «Опоблок» «Батьківщина» (За рідне місто), та ті партії , які з ними голосують, тобто приймають рішення.

Так як виконком собі премії начисляє під 200 % , без підсумків роботи,на весь термін діяльності ради, щомісяця, за підтримки голосів псевдо патріотів, так вони і бюджет на 2018 намагаються проголосувати без звіту за використані кошти в 2017 році . А «голова» від «Сили людей», яка очолює комісію по законності та регламенту – мовчить !!?»

Читайте также: Ляшко поставил ультиматум руководителю областного РПЛ

А что мешало и мешает господину Балахарю перед или после очередного заседания сессии райсовета подойти в коридоре к господам Козаченко и Маринечеву и прямо высказать все то, что он изложил в социальной сети?

Или там, «глаза в глаза» это сделать тяжелее, чем поливать грязью коллег в социальной сети? О какой депутатской этике может идти речь в этом случае? Тут уже скорее перемывание косточек соседям старушками на лавочке, когда в глаза одно, а за глаза другое.

Мы же, как лицо незаинтересованное и старающееся придерживаться нейтралитета, убедительно просим народных избранников не опускаться до фейсбучных склок на публике, а выяснять отношения без посторонних глаз, сохраняя вежливость и уважение друг к другу. Вы же все таки депутаты!

Анна Коваль

Подписывайтесь на канал «Обозреватель Криворожский» в Telegram, и будьте в курсе событий своего города!

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео