Обозреватель Криворожский Новости Спорт Криворожский чиновник потребовал от волонтеров платы

Криворожский чиновник потребовал от волонтеров платы

15-10-2017 11:52 1485 0 Спорт

Открытый некогда по инициативе и при содействии Александра Вилкула скейт-парк на улице Мусоргского большей частью не используется или используется очень мало.

На это обратил внимание депутат Покровского райсовета Роман Морозов.

Как написано на странице партии «Сила людей» в Facebook: «Мріяли організовувати дозвілля молоді, створювати умови для розвитку спорту: skateboard, kickscoot, bmx / футбол, баскетбол. Побудували скейт-парк. Трохи він постояв новенький. Додав бонусів місцевій владі: мовляв, дивіться – ми не стоїмо на місці, крокуємо уперед, і це лише початок. І виявилось, що таки це лише гарний початок. На парк чекала та сама доля, що й на безліч схожих об’єктів, дитячих майданчиків, покинутих напризволяще.

Депутата дивує, чому об’єкт, на який було виділено чимало грошей, який продовжують утримувати за рахунок бюджету, не використовують ефективно?

Roman Morozov виступив із пропозицією сформувати і запропонувати ЗРУЧНІ УМОВИ для волонтерів, громадських організації, підприємців, аби ЗАЦІКАВИТИ їх організовувати порядок, якісне дозвілля на цьому об’єкті, стежити за мінімальною технікою безпеки тощо. Парк має слугувати майданчиком для втілення різних проектів, організації свят, змагань тощо.

Влада повинна не просто дозволити користуватися об’єктом, а мотивувати, запрошувати, сприяти, допомагати, надихати, підтримувати, вмовляти! Натомість голова райради В. Коритнік, зрозумівши слово «зручні» по-своєму, запропонував умови, які не просто не приваблюють волонтерів, підприємців, ініціативних людей, а радше відлякують. Окрім орендної плати, хвацький голова вимагає зібрати цілу купу документів».

Хочется спросить господина Корытника: «С каких это пор объект коммунальной собственности, построенный для популяризации в Кривом Роге экстремальных видов спорта и здорового образа жизни, стал объектом коммерческим, предназначенным для зарабатывания денег? Или целью создания скейт-парка была всего лишь картинка в целях пиара?»

Создается впечатление, что властям Покоровского района просто не хочется им заниматься. Просто спокойнее, когда скейт-парк не используется, и не нужно заботиться ни о его охране, ни об уборке (хотя это вполне моги взять на себя общественники и спортсмены абсолютно бесплатно), ни совершать какие-либо еще телодвижения.

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео