Обозреватель Криворожский Новости Экономика Криворожский депутат высказался за повышение тарифов на воду

Криворожский депутат высказался за повышение тарифов на воду

04-09-2017 14:17 1594 0 Экономика

Депутат Криворожского горсовета Андрей Немченко высказался за необходимость повышения тарифов на централизованное водоснабжения, правда, не настолько, как это требует руководство КП «Кривасводоканал».

Как сообщается на странице  партии «Сила Людей» Кривой Рог:  «Депутат міськради Андрій Немченко після громадських слухань щодо намірів підприємства КП «Кривбасводоканал» підвищити тарифи поділився своїми думками.

Система водопостачання та особливо водовідведення міста нині дійсно в жалюгідному стані, адже жодного разу ґрунтовно не модернізувалася. Кількість аварій, з яким підприємство вже не може впоратися в повному обсязі, лише збільшуватиметься. У результаті на місто чекають великі втрати води.

До того ж підприємство не може розпочати розпоряджатися грошима по інвестуванню в модернізацію, бо більша частина отриманих коштів іде на погашення заборгованостей за електроенергію та воду, отриманих у спадок від колишнього керівництва.

Потребують негайної реконструкції водогони, труби середнього й великого діаметру. Депутат упевнений: «Якщо це не зробити – то наступний рік ми зустрінемо без води».

Підприємство постало перед вибором: знайти кошти на модернізацію шляхом підняття тарифів, що різко вдарить по кишені споживача послуг, або отримати гроші з міського бюджету.

Андрій Немченко вважає правильним комбіноване рішення: частково підвищити тариф, а решту грошей узяти з місцевого бюджету, який дозволяє це зробити за умови, що влада припинить витрачати мільйони на будівництво парків, фонтанів, помпезних ремонтів будинків культури, які не є життєво важливими об’єктами інфраструктури і можуть трохи зачекати».

Напомним, что, несмотря на столь тяжелое финансовое положение, руководство предприятия сочло возможным значительно повысить зарплату своим рабочим, да и власти города ежегодно выделают деньги из городского бюджета на помощь «Кривбасводоканалу». Так что  повышать тарифы аж на 60% это уж как-то слишком.

Читайте также: Кривбасводоканал обосновал повышение тарифов

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями! 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео