Обозреватель Криворожский Новости Спорт Криворожский любитель футбола заметил дублирование команд

Криворожский любитель футбола заметил дублирование команд

26-06-2017 09:41 1156 0 Спорт

Странное совпадение заметил криворожский любитель футбола Сергей Кузьменко.

Как написал он на своей странице в Фейсбук: «В суперлізі Дніпропетровської області -2017 виступає команда ФК "Кривий Ріг", у складі якої, як вбачається із інформації, розташованої на сайті ФФДО, виступають, Бабенко Владислав, Белей Микита, Євсюков Андрій, Ковтуненко Артем, Козенко Денис, Кудь Антон, Пшелуцький Максим, Рожков Володимир, Сосєдко Владислав, Стретович Тарас, Щербаков Костянтин та інші. Ці ж та інші гравці виступають у складі команди "Лозуватка- Кривий Ріг", яка бере участь у Вищій лізі чемпіонату Кривого Рогу-2017, про що можна дізнатись, ознайомившись із результатами команди "Лозуватка-Кривий Ріг" на сайті федерації футболу Кривого Рогу».

Читайте также: Футбольная школа «Горняк» запускает проект для самых маленьких – «Baby Team»

Кузьменко задается вопросами:

«1. чи є "Лозуватка-Кривий Ріг" (що виступає в чемпіонаті Кривого Рогу) і "Кривий Ріг" (що виступає в суперлізі Дніпропетровської області) однією командою. Якщо так, чому команда заявлена під різними назвами?.2. Якщо це різні команди, то чи мають право вищевказані гравці виступати протягом одного змагального періоду (весна-літо 2017 року) за різні команди, а саме за "Лозуватку-Кривий Ріг" у чемпіонаті Кривого Рогу та "Кривий Ріг" у суперлізі Дніпропетровської області. Якщо так, навести відповідні норми Регламентів турнірів, якими передбачено це право? 3. Якщо такого права у гравців немає - прошу повідомитиякі санкції повинні бути застосовані до цих гравців?»

Не будучи знатоком и любителем этой очень популярной игры, я все же смею поделиться информацией, раздобытой на просторах Интернета. А именно:

ФК «Кривой Рог» официально создан 2 апреля этого года инициативной группой неких криворожских предпринимателей, задавшихся целью возродить в городе профессиональный футбол.

Тренером «новорожденного» клуба является тренер все той же «Лозуватки» Валентин Платонов. Потому не удивительно, что в команде ФК «Кривой Рог» состоят игроки из «Лозуватки».

Если в двух клубах одинаковый состав игроков и один и тот же тренер, стоит ли вводить в заблуждение болельщиков, заявляя о существовании в городе еще и ФК «Кривой Рог»?

Святослав Журкин

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео