Обозреватель Криворожский Новости Спорт Криворізькі правоохоронці полюбляють футбол (Фото)

Криворізькі правоохоронці полюбляють футбол (Фото)

19-07-2017 17:18 832 0 Спорт

У житті працівників Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області спорт займає головне й важливе місце. Стосується це і командних змагань з міні-футболу, які традиційно проводяться в системі поліції охорони.

Участь у будь-яких спортивних змаганнях не тільки спонукає поліцейських охорони до систематичних занять різними видами спорту, а й формує дружні стосунки в колективах та командах, згуртовує їх, що, безумовно, позитивно позначається на подальшому несенні служби.

Читайте также: Криворожский любитель футбола заметил дублирование команд

Нещодавно у місті Рівне, на базі вищого професійного училища, відбулися чергові змагання з міні-футболу, участь в яких брали вісім команд. Головна мета спортивного турніру полягала у перенесенні вмінь учасників стратегічно мислити в складних умовах, а також швидко та професійно реагувати на футбольному полі.

На жаль, команда правоохоронців з Кривого Рогу не посіла призових місць, однак продемонструвала гідний рівень спортивної майстерності і здобула не менш важливу для спортсменів річ – неоціненний досвід та можливість цікаво і з користю провести час і з колективом.

За повідомленням

Криворізький МВ УПО В Дніпропетровській області

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео