Обозреватель Криворожский Новости Культура Криворізьких віруючих закликають долучитися до благодійної акції «Даруй добро»

Криворізьких віруючих закликають долучитися до благодійної акції «Даруй добро»

30-11-2016 09:41 668 0 Культура

«Даруй добро», з таким гаслом вже третій рік поспіль волонтери та священики Української православної церкви Київського патріархату зустрічають зимові свята — від Миколая до Різдва. Адже діти, як ніхто інший потребує нашої опіки та уваги. З бажанням створити атмосферу свята дітям Донбасу, у 2015 році був започаткований проект «Діти-Дітям». До нього долучилися учні шкіл Дніпра та небайдужі громадяни. Завдяки цьому свято Миколая завітало до дітей Красногорівки, Мар’їнки, Новобахмутки.

Цього року, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, єпархіальний відділ «Соціального служіння та благодійності», продовжує традицію привітання дітей Донбасу з святом Миколая.

Запрошуємо всіх небайдужих, хто хоче долучитись святкових привітань! Подарунки приймаються у вигляді: солодощів, іграшок, канцтоварів, книжок. Починаючи з дня св. Миколая, добрі «миколайчики» почнуть вітати малечу і передавати від Вас подарунки!

Все, що ви захочете передати дітям, можете приносити за адресами у м. Кривий Ріг:
— Храм прп. Серафима Саровського (вул, Гвардійська, 46, настоятель — прот. Олег: 0673691562);
— Храм св. Миколая (вул. Першотравнева, 1, настоятель —  прот. Роман, тел. 0974999727);
— Храм Віри, Надії, Любові (вул. Короленка, 30, настоятель — прот. Іван, тел. 0676645416).

Джерело: cerkva.dp.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео