Обозреватель Криворожский Новости Экономика Кто в Кривом Роге получает самые большие премии

Кто в Кривом Роге получает самые большие премии

27-09-2017 10:45 1074 0 Экономика

Попытки депутатов Терновского райсовета от демократических сил ограничить аппетиты районного руководства в назначении себе премий провалились.

Как написал после сессии райсовета в Facebook депутат Константин Чухно: «Головував заступник голови райради Кушнір С.І., який з самого початку сесії намагався заплутати депутатів. По-перше, депутатам надали 2 проекти з однаковою назвою «Про умови оплати праці заступників голови районної у місті ради». Один підготовлений виконкомом, другий мій. А в порядку денному був один. На моє питання: «Чому в порядок денний не внесли обидва проекти?», мені відповіли: «Щоб уникнути плутанини, бо в них однакова назва». Хоча можна було просто в порядку денному вказати авторство.

Потім процедурним рішенням мій проект «зарубали» і залишили лише проект, який не був вже тричі проголосований. Хоча обидва проекти повинні були вноситись в порядок денний та прийматись більшістю від загального числа депутатів ради. Нагадаю, що Покровська районна у місті рада проголосувала за проект аналогічний саме моєму, де чітко визначено, що заступникам голови райради необхідно встановлювати премії ДО 100% посадового окладу.

Читайте также: «Криворожтеплоцентраль» делают банкротом намеренно?

Керуюча справами виконкому райради Окунєва М.І. цілих сім хвилин розказувала про те, що заступникам голови райради необхідно встановлювати фіксовані премії у розмірі 100% від посадового окладу (7000 грн.) з урахуванням всіх надбавок і доплат. Що, якщо це не буде затверджено, то голова може встановити своїм заступникам 1% премії, цього неможливо допустити!?

Моє посилання на те, що порушується Положення про преміювання працівників виконкому, до уваги не приймалося. Виходячи з її логіки, тоді необхідно ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ВИКОНКОМУ на сесії затвердити фіксовані премії, і тоді голова райради не зможе НІКОМУ встановити премію у розмірі 1% від посадового окладу. І всі будуть задоволенні разом із заступниками голови райради. Виникає питання. Чим відрізняються працівники виконкому від заступників голови? А нічим. На них на всіх поширюється дія Положення про преміювання.

Читайте также: Криворожские горняки питаются как депутаты (Фотофакт)

Депутат Головченко О.А. поцікавився, що буде робити Голова, коли не залишиться коштів на премії у фонді заробітної плати? На що Окуєва М.І. відповіла, що премії зменшать ВСІМ працівникам виконкому. На моє зауваження, що всім КРІМ ЗАСТУПНИКІВ, вона ще раз повторила, що ВСІМ. Цікаво, як вони зменшать премії заступникам, якщо рада проголосує фіксовані премії? Це називається «введення в оману депутатів»!

Добре, що депутати не «повелися», як то кажуть, на такі інсинуації керуючої справами і проголосували: «ЗА» - 15, «ПРОТИ» - 1, «УТРИМАЛИСЬ » - 8. Рішення звичайно було не прийняте, чого так наполегливо і добивалося керівництво виконкому!
Знову голова райради отримує 260% премії, а заступники по 220%. Знову працівники виконкому будуть отримувати премію за «той маленький кусочок роботи, яку вони роблять, а не за таку величезну відповідальність, яка є у заступників голови» (зі слів Окунєвої М.І.) і за який премія буде встановлюватись значно менше (а скоро і взагалі не буде), так як грошей в районному бюджеті на оплату праці вже немає. 

Читайте также: Почему криворожский депутат полюбил гибридные троллейбусы

Виникає питання. Що ж це за каста така? В інших районах міста премії ЗНАЧНО нижчі ніж просять собі наші керманичі. Для голови від 45% у Саксаганській райраді до 125% в Довгинцівській. Для заступників з питань діяльності виконавчих органів ради від 40% у Саксаганській та Інгулецькій райрадах до «ДО 100%» у Жовтневій».

Задается вопрос: неужели объем работы, взваленный на «хрупкие плечи» господина Солода и его замов настолько отличается от того, что делают их коллеги из других районов Кривого Рога, что заслуживает в несколько раз большей оплаты?

Ведь председатель Саксаганского райсовета ограничился премией в 45% оклада, Ингулецкого – в 80%, Долгинцевского – в 125%! На мой же взгляд именно по вышеуказанным цифрам можно судить о степени совести и наглости районных руководителей при распределении вверенных им бюджетных денег. Так что смотрите, криворожане, и думайте, кого выбираете.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео