Обозреватель Криворожский Новости Экономика Кварплата в Кривом Роге оспаривается в суде

Кварплата в Кривом Роге оспаривается в суде

01-06-2017 14:10 1388 0 Экономика

Решение Криворожского горсовета о повышение тарифов на обслуживание домов и придомовых территорий в Кривом Роге будет оспариваться в Дзержинском районном суде.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат Криворожского горсовета Юрий Милобог.

Он отмечает: «Можна писати скільки завгодно проектів рішень міської ради про скасуваня нових тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій. Можна навіть такий проект рішення спочатку не підтримати, а потім внести в раду свій, аналогічний. Та наша міська рада «ушла на фронт».

Будьмо реалістами - ні сьогодні, ні завтра, коли навіть запрацює, міська рада не прийме рішення про скасування тарифів на утримання будинків, які в травні затвердив міськвиконком.

Читайте также: У Кривому Розі голів ОСББ навчали фінансовій грамотності

Ми ж, як і обіцяли, пішли в суд. Бо підстав для скасування тарифних рішень знайшли багато. І це не тільки порушення процедури при ухваленні, як говорилось на сесії.

На сьогодні Дзержинським районним судом відкрито провадження у адміністративній справі про скасування тарифів. Слухання призначено на 10.07.2017 р Правда, дещо дивно, що постанова про відкриття провадження досі не опублікована в реєстрі. Особливо з огляду на те, що мова йде про позов до влади. Та як там кажуть, «то таке»…»

Читайте также: Криворізька «сталінка» перемогла дисбаланс теплопостачання (Фото)

Юрий Милобог просит всех тех, кто не хочет, не в состоянии и считает несправедливым платить по новым тарифам, выступить в этом деле на стороне исца.

Связаться с депутатом можно по телефонам: 068-047-47-47 или 067- 409-08-08.

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео