Обозреватель Криворожский Новости Политика Лидер криворожской «Свободы» одобрила действия депутата-драчуна

Лидер криворожской «Свободы» одобрила действия депутата-драчуна

19-08-2017 15:22 846 0 Политика

Вчерашний «нокдаун» депутата Покровского райсовета Игоря Блахтаря, в который он отправил своего коллегу от «Оппозиционного блока» Евгения Абрамовича, вызвал одобрительную реакцию лидера криворожской «Свободы» Татьяны Соловьевой.

На своей странице в Фейсбук  она написала следующее: «18 серпня 2017 року в перерві сесійного засідання Покровської районної ради у Кривому Розі на Січеславщині сталася сутичка між свободівцем Ігорем Балахтарем та "опоблоківцем" Євгеном Абрамовичем. Спровокований діями представника "Опозиційного блоку", очільник фракції ВО "Свобода" був змушений відстояти честь і гідність.

Варто зазначити, що основними питаннями сесії були правки до міського бюджету та зміни відсоткових преміальних ставок для голови ради та його заступників. Після провального голосування першого питання (більшість "опоблоківців" укотре прогуляли сесію) голова райради від "Опозиційного блоку" оголосив перерву.

Під час перерви один із депутатів-"регіоналів" почав відверто провокувати свободівців, які вкотре не дають протягти незрозумілі рішення, вимагають максимальної прозорості та запобігають будь-яким сепаратистським проявам, що досі мають місце у цій раді. Так, "оппоблоківець" брутально лаявся, принижував честь і гідність націоналістів і врешті-решт застосував фізичну силу. Голові фракції "Свободи", лікарю-кардіологу Ігорю Балахтару не лишилося нічого іншого, як захищати себе від посягань на життя, здоров'я, честь та гідність. У підсумку "опоблоківець" опинився в нокдауні»

Читайте также: В Кривом Роге депутаты подрались на сессии райсовета

Интересно, что на официальном сайте «Оппозиционного блока» это же событие изложено в иной интерпретации: «Во время голосования за социально-значимые для людей вопросы депутат от ОППОЗИЦИОННОГО БЛОКА Евгений Абрамович призвал коллег поддержать оказание помощи криворожанам, оказавшимся в сложных жизненных обстоятельствах. Но свободовец Игорь Балахтар пустил в ход кулаки и избил своего коллегу, в результате чего тот потерял сознание. По информации медиков, у Абрамовича диагностировали сотрясение головного мозга. Он госпитализирован во вторую городскую больницу».

Кто из депутатов был инициатором драки и степень вины каждого, мы думаем, установит полиция.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео