Обозреватель Криворожский Новости Политика Многотомный авантюрный роман о выборах в Кривом Роге и интригах в партии «Самопомощь» продолжается. В нем появляются новые «герои»

Многотомный авантюрный роман о выборах в Кривом Роге и интригах в партии «Самопомощь» продолжается. В нем появляются новые «герои»

07-04-2016 12:12 649 0 Политика
Многотомный авантюрный роман о выборах в Кривом Роге и интригах в партии «Самопомощь» продолжается. В нем появляются новые «герои»

Говоря честно, я подустала редактировать и обсуждать радующие любителя авантюрных романов, происходящие после последних выборов в Криворожской парторганизации партии «Самопомощь». Потому просто предоставлю слово двум основным участникам скандал компрометирующими Юрия Милобога аудиозаписями. Если верить Александру Черняеву, в скандале замешан еще один известный в Кривом Роге политик, а именно лидер Криворожских «Укропов», депутат Криворожского горсовета, эк-кандидат в мэры Кривого Рога Николай Колесник. Говорят они правду, или нет, пусть судит читатель.

Заявление Юрия Милобога:

 Перш за все хочу принести вибачення своїм виборцям-криворіжцям, які були здивовані й обурені моїм рішенням не висувати свою кандидатуру на позачергових виборах міського голови. Я змушений був піти на цей важкий крок всупереч рішенню активістів Криворізького осередку ПП "Об'єднання "Самопоміч" і очікуванням виборців, намагаючись уникнути скандалів та протистояння в партії під час виборів. Незважаючи на шантаж, несправедливість та абсурдність звинувачень, висунутих мені вже тоді, я і актив ПП "Об'єднання "Самопоміч" надали усю можливу підтримку на виборах Семену Семенченку. Хоча сам факт його висування багато виборців вважали «зливом» Кривого Рогу Вілкулу.

Не здобувши успіху на виборах, ті члени партії, які організували моє усунення, зараз намагаються встановити контроль над криворізькою «Самопоміччю» та очолити її, навіть шляхом руйнації. Інструментом цього політичного рейдерства знову стали компромат, шантаж і кулуарність рішень. Моє виключення спирається на брудний компромат, фактаж сумнівної якості і походження, ігнорує суспільні настрої й думку криворізького осередку, суперечить проголошеним у ПП "Об'єднання "Самопоміч" цінностям і принципам.

Я заявляю про те, що ніколи не мав наміру й не торгував довірою людей, не отримував будь-які кошти від політичних опонентів, не зраджував партійним та суспільним інтересам.
Нам довелося створювати криворізький осередок ПП "Об'єднання "Самопоміч" у вкрай складних умовах, з трьох різних ініціативних груп, дві з яких були підконтрольні відповідно Опоблоку та Укропу. Все це було напередодні виборів, і в нашому розпорядженні були дуже обмежені ресурси, головним чином мої.

Новоствореному осередку довелося самотужки вести політичну боротьбу із надзвичайно сильним і досвідченим супротивником, ресурси якого практично необмежені. В таких умовах, завдяки злагодженій роботі, ми були успішними й зробили майже неможливе. Здобули фракцію у міській раді, і лише 752 голоси, отримані сумнівним шляхом, зробили тоді мером Юрія Вілкула. Мені доводилося вести незліченні і дуже складні перемовини із дуже різними людьми. Були переговори з представниками різних політичних сил, і сама можливість таких перемовин, як і їх зміст, є принциповим питанням довіри до мене.

Очевидно, що створити оприлюднений "компромат" не є проблемою. Та нікчемність такого "компромату" була і є очевидною навіть для політичних опонентів.

Я вдячний активістам криворізького осередку ПП "Об'єднання "Самопоміч" за підтримку й довіру до мене, навіть у той час, коли мене намагаються скомпрометувати як особистість і політика.
Усі думаючі люди, проаналізувавши хід подій, розуміють, що вчинити більш цинічно, ніж вчинили з ними деякі народні депутати, годі й придумати. Якщо вони задовго до висування знали, що Милобог «продався», і вже тоді було вирішено, що кандидатом піде Семенченко, чого зразу не заявили про це? Чи були б тоді акції на підтримку цього кандидата? Чи відбулось би голосування у Верховній Раді? Чи їздили б люди в Київ?
Сольний вихід, без прив‘язки до Милобога, дав би Семенченку якісь 1-2%, і це була б не поразка, а ганьба.

Тобто, досягнення політичних цілей за рахунок людини, яка «продалася», партія вважала цілком прийнятним. і раніше не була стурбована власною чистотою?

Я публічно звертаюсь до керівництва ПП "Об'єднання "Самопоміч", голови партії Андрія Садового з вимогою припинення брудної кампанії проти криворізької «Самопомочі».
Те, що відбувається, не має жодного стосунку до очищення рядів партії, суперечить цінностям і принципам партії, задекларованим у її маніфесті. Це дії в інтересах певних політичних партій і конкретних осіб, це відпрацьовується схема по розвалу партії у всеукраїнському масштабі в гірших традиціях брудної української політики. Фактично йде торгівля головами активістів. Такі дії матимуть своїм очевидним наслідком знищення не тільки справжнього криворізького осередку ПП "Об‘єднання "Самопоміч", але є нищівними і для самої партії, позиція якої ґрунтується на задекларованих демократичних принципах й християнських цінностях, на відміну від політичного загалу в Україні.

Заявление криворожского бизнесмена Алексанадра Черняева, обвиненного в подготовке и «сливе» компромата на Юрия Милобога

Извините отвечать всем не буду. Почему запись порезана так. Почему ее выложили сейчас задавайте нар.депам самопомощи. Для меня было сюрпризом внезапно стать знаменитым. По моему мнению руководству самопомощи нужно было честно все рассказать на съезде. Но они решили так как решили. Если верить самопомощи ,Милобогу речь на съезд никто не готовил,а если это так то задавайте вопросы милобогу почему он предложил Семенченко а не допустим Соболева.У Милобога была возможность тихо уйти, но он решил по другому.

Подонок которого не должно быть в политике решил что можно безнаказанно предавать людей и монетизировать протестные настроения. Я ни кого ни на что не провоцировал. Разве все забыли как милобог после дебатов с Вилкулом рассказывал что он самый договороспособный кандидат? Теперь что касается меня: Милобог и компания решили напугать меня тем что обнародовали мои данные ,отвечаю я давно уже перестал чего-то боятся.Спросите своих знакомых кому из них регионалы кричали в трубку "если будет кровь не забудем не простим"?а мне кричали. Не верите спросите Семена. Или может кто-нибудь приводил по 80 человек своих людей когда обстановка была реально накалена? А я приводил и был вместе сними. Не верите? Спросите Семена, Саву, Колесника.

Или может кто-то из Вас был с Семенченко и Соболевым когда они выгоняли Вилкула из кабинета? А мы были. Проще всего показывать видимость протеста не переходя на личности .Можно написать что-то об аэропорте и сказать что мы с кем-то там боремся и при этом побоятся сказать ,что у Саши свой самолет и ему нужно куда-то прилетать. Можно сказать что все плохие и побоятся показать как сашу по городу возит кортеж с автоматчиками. Логика простая "за базар нужно отвечать"и денег за это потом никто не даст.Так вот за все что я говорю я отвечаю.Могу вместе с милобогом пройти тест на детекторе лжи. Я думаю Вы мне человеку с тремя классами образования простите стиль письма и орфографические ошибки.

Да и еще Колесник Николай Юрьевич Вы мне обещали рассказать каким образом Милобог очутился в «Самопомощи»?Пожалуйста не томите, поведайте всем. Некоторые хотели жечь напалмом при этом не думая о последствиях для самих себя, так давайте ,жгите или Вы боитесь огня?

От комментариев мы воздержимся. Просто подождем продолжения.

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео