Обозреватель Криворожский Новости Культура На «Детском Евровидении – 2017» будет звучать песня криворожского автора

На «Детском Евровидении – 2017» будет звучать песня криворожского автора

21-11-2017 12:38 1099 0 Культура

Юная украинская певица Анастасия Багинская, которая в этом году представит нашу страну на конкурсе «Детское Евровидение» в Тбилиси, исполнит песню на слова и музыку криворожанки Екатерины Комар.

Как пишет в Facebook отец Екатерины, криворожский активист Edurd Komar: «Друзі, в цьому році Євробачення змінило правила гри.
Тепер можна буде голосувати за свою країну.

Наші пердуни, які "дуже переживають" за країну зовсім не фінансують цей конкурс, який починається завтра в Тбілісі. Тому усі ризики по забезпеченню участі нашої делегації лягли на плечі батьків цієї маленької талановитої співачки і її друзів.

Та я про інше. При таких умовах конкурсу, та з огляду на те, що в Росії цей конкурс поставлений в ранг державного пріорітету, то самі розумієте, що боротьба буде жорсткою, якщо не сказати (жорстокою).

Тому, думаю, не тільки нашим бажанням, але і обов'язком є необхідність проголосувати за Настю Багінську. Це на сьогодні - головний обов'язок кожного УКРАЇНЦЯ.

Мені особливо буде приємним бачити у цьому голосуванні голоси Криворожан. Тому що пісню для Насті (слова та музику) написала криворожанка, Комар Катерина, яка за сумісництвом є ще й моя доня.
Тому успіхів вам, дівчата, і - ПЕРЕМОГИ!»

Читайте также: В криворожском театре покажут лучшую детскую постановку

«Обозреватель Криворожский» со своей стороны так же просит всех жителей нашего города поддержать двух талантливых украинок, ведь если победят они, победим все мы, победит вся Украина.

Дарья Лебедева

Подписывайтесь на канал «Обозреватель Криворожский» в Telegram, и будьте в курсе событий своего города!

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео