Обозреватель Криворожский Новости Экономика На Північному ГЗК новий гендиректор

На Північному ГЗК новий гендиректор

22-02-2018 16:35 2956 0 Экономика

«Метінвест» звільнив гендиректора ПівнГЗК, призначив на його місце менеджера «Метінвест Холдингу».

Наглядова рада ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" (Північний ГЗК) звільнила з посади генерального директора підприємства Павла Тимошенка за його заявою, доручивши виконання обов'язків керівника комбінату директору з виробництва гірничодобувних активів департаменту з виробництва гірничодобувних активів дирекції з виробництва ТОВ "Метінвест Холдинг" Андрію Скачкову.

Як повідомляється в офіційній інформації Північного ГЗК у вівторок, відповідні кадрові рішення наглядова рада ухвалила 19 лютого 2018 року.

При цьому П.Тимошенко звільнений з 19 лютого, а А.Скачков призначений в.о. гендиректора з 20 лютого 2018 року.

П.Тимошенко обіймав посаду гендиректора з 4 березня 2015 року, до цього обіймав аналогічну посаду в ПрАТ "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат" (ЦГЗК, обидва Кривий Ріг Дніпропетровської обл.).

П.Тимошенко змінив на посту гендиректора ПівнГЗК Андрія Левицького, який був призначений директором ТОВ "Майнінг Інжиніринг Центр".

Читайте также: Ингульчане высказались против Метинвеста (Фото)

Як повідомлялося в жовтні 2017 року, Державна фіскальна служба (ДФС) в ході податкової перевірки Північного ГЗК, що входить до групи "Метінвест", виявила недоплату підприємством 1,3 млрд грн до бюджету протягом 2012-2016 рр.

"Є велика пересторога, що гірничо-збагачувальні комбінати недоплачують рентну плату, причому в значних розмірах", - повідомив тоді джерело.

Він уточнив, що з вказаної по ПівнГЗК суми донарахувань, на рентну плату доводиться 875 млн грн і в ситуації, що склалася ДФС вважає за необхідне перевірити сплату податків іншими підприємствами групи "Метінвест".

Північний ГЗК - найбільше в Європі гірничодобувне підприємство з закінченим циклом підготовки доменної сировини - залізорудного концентрату з вмістом заліза 66% і окатишів із вмістом заліза 62,3% і 63%.

Північний ГЗК у 2016 році збільшив чистий дохід на 13,3% - до 15,11 млрд грн, отримавши чистий прибуток 3,61 млрд грн, тоді як в 2015 році був зафіксований чистий збиток 1,21 млрд грн.

Північний ГЗК входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

Джерело: Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео