Обозреватель Криворожский Новости Политика «Нещасні криворізькі клептократи» – депутат ВРУ

«Нещасні криворізькі клептократи» – депутат ВРУ

29-05-2017 09:32 970 0 Политика

Депутат ВРУ від Самопомічі Єгор Соболєв назвав відміну сесії Криворізької міської ради «Сміх крізь сльози».

«Мерія Кривого Рогу, куди ми приїхали допомогти міському осередку і заодно зустрітися з друзями по блокаді торгівлі з окупованими територіями, взагалі оголосила про скасування засідання міської ради в середу!» – такий допис з'явився на сторінці депутата у Фейсбуці.

Читайте также: В Черновцах запретили «Оппоблок» и отстраняют от власти экс-регионалов с коммунистами

«Секретар міськради, соратник Вілкула Сергій Маляренко розіслав прес-реліз з такими словами:

«Поступают угрозы от отдельных личностей о срыве сессии. Обостряет ситуацию и приезд в город скандально известных депутатов Семенченка и Соболева, которые уже не раз пытались использовать Кривой Рог для самопиара и провокаций»…

Читайте также: Почему Юрий Вилкул отменил майскую сессию Криворожского горсовета

«После прокатившейся по области волны насилия – поджогов, вооруженных нападений на палатки – можно только представить, что еще они готовят. Мы не вправе ставить под угрозу жизнь и здоровье простых людей – и тех, кто работает в мэрии, и тех, кто приходит по своим вопросам или на прием в здание горсовета»…

Нещасні криворізькі клептократи! Ми не збиралися і не збираємося приходити до міської ради Кривого Рогу в найближчі дні. У суворій відповідності до графіку і совісті ми з Семен Семенченко ось-ось перетнемо межу Черкаської області, повертаючись потягом до Києва на завтрашні голосування Парламенту.

Читайте также: Мэр Кривого Рога перенес сессию Криворожского горсовета на неопределенный срок

Відпустіть додому поліцейську «наружку», замучене СБУ і тітушок, яких вигнали чергувати біля пам’ятника козаку Рогу» – заявив депутат.

Віктор Короп 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео