Обозреватель Криворожский Новости Политика Незаконно назначенного четвертого зама председателя Терновского районного в городе совета уже «определили на довольствие»

Незаконно назначенного четвертого зама председателя Терновского районного в городе совета уже «определили на довольствие»

02-06-2016 10:25 805 0 Политика

Назначение четвертым заместителем председателя Терновского районного в городе совета Ирины Брильковой пусть незаконно, но, все же, удалось протащить через сессию райсовета. Вопрос встал, во сколько положено оценить ее «непосильный труд» на благо родного района.

И вот, что было сделано. Как пишет на своей страничке в Фейсбук депутат Терновского районного в городе совета Константин Чухно: «Якщо Голова, хоч і не законно, призначив на посаду, то потрібно платити зарплатню. Знову ж незаконно. А як же її платити, якщо депутати при розгляді проекту рішення районної у місті ради поцікавляться, а яка ж заробітна плата буде у Брилькової І.О.? Яка буде встановлена премія та надбавка за особливо важливу роботу?
Тому, працівники виконкому, разом з Головою йдуть на хитрість та пропонують голові комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики Кривошеїну С.В. підготувати пропозицію в якій будуть відповідні обгрунтування внесення змін до рішення Тернівської районної у місті ради про умови оплати заступника голови районної у місті ради Кушніра С.І, заступників голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Овчаренко В.П., Внукової А.О. та керуючої справами Окунєвої М.І. де їм ЧІТКО БУЛИ ВИЗНАЧЕНІ надбавки та премії, але ЗОВСІМ НЕ ВИЗНАЧЕНА пані Брилькова І.О.
В день проведення сесії ці пропозиції були терміново внесені в порядок денний районної ради і 31.05.16 відповідні зміни були прийняті.
Цитую: "Установити з 01 травня 2016 року заступникам голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органі ради та керуючійсправами виконкому районної у місті ради надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладуз урахуванням доплати за ранг та вислугу років;
ЩОМІСЯЧНИЙ розмір премії 100% посадового окладу з урахуванням всіх надбавок та доплат; матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати".
Таким чином Голова "заховав" пані Брилькову від громадського контролю та від депутатів, які, ми більш чим впевнені, не зрозуміли такої хитрої комбінації щодо встановлення пані Брильковій 50% надбавок та 100% премії, зрівнявши її з Овчаренком В.П., Внуковою А.О та Окунєвою М.І, які пропрацювали на посадах, як нам відомо, більш ніж 10 років кожний».

Задается закономерный вопрос: за какие такие заслуги госпожу Брилькову приравняли к опытным руководителям, не один год занимающим свои должности? Уж не за те ли старания, которые она приложила на  последних выборах в органы местного самоуправления, четко и без малейших колебаний выполняя «указания свыше»? Однозначного ответа на этот вопрос нет. Понятно лишь, что в этом назначении все далеко не просто. 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео