Обозреватель Криворожский Новости Афиша Оголошені перші спікери Новомедіа Форуму 2017 (Фото)

Оголошені перші спікери Новомедіа Форуму 2017 (Фото)

28-08-2017 13:49 1016 0 Афиша

На сайті Новомедіа Форуму вже опубліковано десяток спікерів, які долучаться до цьогорічної події. Традиційно – це ключові персони у сфері медіа, які мають значний досвід за плечима. Передадуть знання, поділяться навичками, відповідатимуть на питання і, можливо, запросять на стажування.

До пулу спікерів цього року долучається Матвій Ганапольський, ведучий радіо і телебачення. Останнім часом працював на «Радио Вести» і телеканалі NewsOne. Нині бере участь в розвитку нового телеканалу – «ПРЯМОЙ».

Гостем Форуму стане і Тетяна Лебедєва: зараз - голова наглядової ради НСТУ, а в минулому – член Нацради з питань телерадіомовлення.

Важливим тематичним блоком на щорічних Форумах є інтернет-журналістика. В цьому ключі виступить Денис Попович, головний редактор онлайн-видання «Народна Правда». Раніше був головним редактором сайту «Апостроф» та редактором розділу «Суспільство» у газеті «Коммерсант Украина».

До списку спікерів долучилася Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ. В минулому – співробітник багатьох редакцій національних ЗМІ («Сегодня», «Корреспондент», ICTV та інші).

Читайте також: Объявлены дата и место проведения Новомедиа форума 2017

Обов'язковим елементом Форуму в останні роки є аспект військової журналістики, який став актуальним для України через події на Донбасі та у Криму. У цьому ключі заплановано виступ військового оглядача Олексія Арестовича.

Також поділяться цінними навичками автор візуальної концепції святкування 500-річчя Реформації Дмитро Ларін, спеціальний кореспондент телеканалу «Інтер» Інна Білецька та багато інших.

І це не повний перелік спікерів Новомедіа Форуму 2017. Загалом на сцену піднімуться понад 30 найкращих фахівців у сфері медіа та комунікації з України та інших держав. Слідкуйте за постійними оновленнями на сайті Форуму.

Новомедіа Форум проходить у Києві щорічно з 2011 року і традиційно збирає понад 300 журналістів, медіа-активістів, студентів і всіх, хто цікавиться темою масової комунікації. Найкращі умови реєстрації на Форум – тільки у серпні. Дізнатися подробиці та заявити про намір взяти участь у заході можна за посиланням.

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео