Обозреватель Криворожский Новости Экономика Перед домом Парамжита Калона жгли шины (Фото)

Перед домом Парамжита Калона жгли шины (Фото)

30-09-2017 14:08 1475 0 Экономика

Похоже, криворожане устали травиться выбросами промышленных предприятий города и начали переходить к активным действиям.

Как пишет в социальной сети Фейсбук известный криворожский активист Олег Бойченко: «Сьогодні ЦПСК провело попереджувальну акцію перед будинком керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою привернення уваги останнього до екологічної ситуації в місті. Промисловий гігант є найбільшим забрудником повітря у Кривому Розі, постійне ігнорування керівництвом металургійного комбінату заяв та прохань громадськості, екологічної безпеки та стандартів ведення підприємницької діяльності більше не може продовжуватись і сама громадськість міста такого зухвальства терпіти не буде.

Тому активістами було прийнято рішення дати керівництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» яке проживає в екологічно чистій місцевості в с. Кудашево, подихати тим, чим криворіжці дихають щодня. В ході акції ветеранами АТО було запропоновано керівництву комбіната переїхати з с. Кудашево в район станції Червона.

Після проведення акції, активісти були затримані поліцією, так як пішла інформація (від керівництва Арселору) що у активістів бачили предмети схожі на зброю. Під час обшуків поліцією зброї виявлено не було.
Так чи інакше, це продовження боротьби за чисте повітря нашого міста. Боротьби яка переходить до радикальної фази, так як цивілізованої мови керівництво Арселору не розуміє».

Нужно сказать, что «инигаляции» отравляющими веществами все чаще стали замечать жители практически всех районов Кривого Рога. Так, по словам нашей коллеги, живущей в поселке Матреновка на ЮГОКе, сегодня ночью они не могли открыть окна из-за жуткого запаха, похожего на запах горящей резины, а вблизи СевГОКа многие регулярно ощущают в носу и горле мелкие частицы, затрудняющие дыхание. Как пояснил данный факт работник предприятия, руководство, в целях экономии энергоносителей дает негласное, но четкое указание отключать на ночь фильтра. Потому не исключено, что возмущенные люди вскоре наведаются с шинами и к другим руководителям промышленных гигантов.

Читайте также:Криворізький Арселор перший у ТОП-100 підприємств-забруднювачів

Читайте также: «Арселор» продолжает кормить криворожан обещаниями

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео