Обозреватель Криворожский Новости Общество Письмо «пересічного криворіжця» Юрию Вилкулу по поводу повышения тарифов на проезд в маршрутках

Письмо «пересічного криворіжця» Юрию Вилкулу по поводу повышения тарифов на проезд в маршрутках

10-11-2016 13:52 1470 0 Общество

Бывший шахтер, знающий законодательство Украины лучше многих выпускников юридических вузов, гроза чиновников активист Эдуард Комар обратился к мэру Кривого Рога Юрию Вилкулу с письмом, в котором четко и просто объяснил, как можно сохранить стоимость проезда в маршрутных такси на уровне 4-х гривень.

Об этом на своей страничке в Фейсбук сообщил другой известный в городе активист Руслан Бирюков.

Читайте также: Проезд в маршрутках планируют поднять до 6-ти гривень

Приводим письмо целиком:

Голові Криворізької міської ради
Вілкулу Ю.Г.
Комара Едуарда Леонідовича
вул. Злодійська, 13
м.Кривий Гріх $50000
тел.моб. 322-223-32-23


ЗАЯВА

В зв'язку з громадськими слуханнями стосовно ціни проїзду в маршрутному транспорті, хочу нагадати Вашій ясновельможній особі про те, що у відповідності до законодавства України питання що стосуються життєдіяльності та інтересів усієї громади вирішується шляхом загальних зборів чи референдуму.

Рішення цих інституцій є основною формою волевиявлення громади.Хіба що Вами, можливо, винайдений ще якийсь спосіб отримання громадської думки ? Просимо поділитись Вашим мудрим досвідом з даного питання, або провести референдум чи загальні збори громадян з питання зміни тарифів на проїзд в маршрутних таксі у відповідності до Закону України "Про місцеве самоврядування" бо будемо розцінювати інші Ваші дії з цього питання , як зраду інтересів територіальної громади нашого міста.
Заздалегідь дякую Вашій мудрості.

Особисто я проти підняття тарифів за проїзд в криворізькому транспорті з наступних підстав.

1.Провести скурпульозне вивчення статистики пасажирських перевезень через обов'язкове обілечування пасажирів і звітності транспортників до місцевих органів влади.

2.Треба прибрати прокладки між водієм і пасажиром у вигляді усяких там "Сєвєртрансів".

3.Скасувати хабарі при долученні водіїв на маршрут.

4.Прибрати корупційні складові в розрахунках ціни проїзду.

5.При проведенні тендерів перевагу надавати водіям з Кривого Рога забезпечуючи робочі місця членам своєї громади.

6.А ще дати їм можливість самоврядування у цьому бізнесі та надати допомогу у створенні рем.бази та об'єднати їх у артілі.

Думаю, що при таких розкладах водіям буде вигідно возити і за меншу ціну ніж 4 гривні бо левова доля у тарифі на перевезення-хабарі та надумані. показники в розрахунках, які впливають на собівартість перевезень.


Дата підпис /Е.Л.Комар/

 

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео