Обозреватель Криворожский Новости Политика Постановление суда о незаконности отзыва депутатов-предателей может быть отменено

Постановление суда о незаконности отзыва депутатов-предателей может быть отменено

28-06-2017 14:39 843 0 Политика

Вынесенное Дзержинским районным судом постановление об отмене решения Криворожской ГИК, касающееся процедуры отзыва трех из 11 депутатов-предателей не является окончательной победой.Читиайте

Об этом написано на странице группы «Збір підписів за відкликання депутатів Криворізької міськрады» в Фейсбуке.

В посте сообщается следующее «Минулого тижня Дзержинський районний суд, за рішенням судді Скотаря скасував постанови Криворізької ТВК від 31.05.2017 про звернення до вищого керівного органу партії щодо відкликання депутатів Криворізької міської ради Букреєва, Плакси та Груніна. Цьому факту дуже радіють представники депутатської групи «За рідне місто», які намагаються видати це за остаточну перемогу.

Офіційного рішення досі не оприлюднено, але деякі висновки робити, звісно ж, можна. Так, варто зазначити, що суддя Скотар не задовольнив жодного клопотання від ТВК. Зокрема проігнорував клопотання про залучення в якості третьої особи без самостійних вимог офіційного представника ініціативної групи Андрія Немченка. Це при тому, що всі головні моменти позову стосується саме дій та рішень ініціативної групи. Також було відхилено клопотання про витребування доказів у голови ТВК Гівеля. Певно судді не потрібно було ознайомитися з доказами, що наводить на думку про ознайомлення з ними в якийсь інший спосіб.

Окремо хочеться відзначити дії адвоката – офіційного представника депутатів-зрадників. Пан Петрига не особливо викладався в дебатах і, відповідаючи на аргументоване відстоювання своїх поглядів членами ТВК, обмежився лише зачитуванням раніше підготовленого тексту, що вказує на те, що свою роботу Петрига зробив іншими діями. Про те ж саме говорить і дружня бесіда адвоката з працівниками «Рудани», які активно знімали перебіг судового процесу. Хотілося б нагадати, що саме він є в списку тих, хто мали б зайти до міськради після відкликання Бабенко і ко.

Повідомляємо, що це рішення сьогодні стосується лише трьох з 11 депутатів-зрадників. Після офіційної публікації воно не вступить в силу, адже у ТВК є можливість і право подавати апеляцію. Сподіваємося, комісія цим правом скористається, а наша ініціативна група її в цьому підтримає».

Читайте также:  Суд признал незаконным обращение криворожского избиркома по отзыву депутатов-предателей

Мы не станем обвинять ни судью Романа Скотаря, ни весь состав суда, принявшего это решение, в предвзятости. Для этого у нас нет юридических знаний. Заметим лишь, что, как говориться, хорошо смеется тот, кто смеется последним, а победа, одержанная незаконно, зачастую превращается в победу Пиррову. Об этом нелишним будет напомнить тем народным избранникам, для которых законы, законность, верность данным обязательствам и принципам давно превратились в слова из предвыборных программ, к которым не стоит относиться серьезно.

 Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео