Обозреватель Криворожский Новости Политика Председатель политсовета партии «Сила людей» заступился за криворожских коллег

Председатель политсовета партии «Сила людей» заступился за криворожских коллег

20-02-2017 15:08 957 0 Политика

Председатель политсовета партии «Сила людей» Юрий Бова дал разгромный ответ фейковым авторам петиции об отзыве депутатов Криворожского горсовета от этой политической силы.

В своем открытом письме, размещенном в социальной сети Фейсбук политик пишет следующее: «Думаю, що мета авторів листа – зовсім не отримати відповідь. Сьогодні обрані від нашої партії депутати місцевих рад у багатьох містах стикаються із сильним супротивом і спробами дискредитації… По суті листа можу сказати таке.

Читайте также: Живые и мертвые. Кто подписывал петицию за отзыв депутатов от «Силы людей»?

Викладена в першому пункті претензія щодо регулярних пропусків сесій міськради є цілковитим викривленням реальності. Наші депутати відвідали 80% усіх засідань постійних комісій і 89% усіх пленарних засідань. Я можу довго писати про сотні зустрічей з виборцями і депутатських звернень, про перший підготовлений депутатами цієї каденції проект рішення, поданий саме Юлієм Морозовим (щодо «Прозорро»), про величезну роботу Світлани Сови в робочих групах з регламенту роботи ради і Статуту міста, про важливі пропозиції Сергія Поповича, наприклад, щодо відновлення руху Інтерсіті+ та договорів пайової участі, про надзусилля Андрія Немченка, спрямовані на захист криворіжців від свавілля Криворіжгазу…

Про щоденні прийоми виборців. Про численні судові процеси, у яких наші депутати відстоюють справедливість і викривають порушення можновладців… Другим пунктом наших депутатів звинувачують у «неголосуванні за важливі для Кривого Рогу питання». Я ж натомість пишаюся, що вони під сильним пресингом місцевої влади мають достатньо сміливості не голосувати за популістичні рішення, як-от за безвідповідальну роздачу 90 млн грн з міського бюджету мешканцям (по 500 грн на сім’ю), використану згодом для передвиборчого піару діючого очильника міста.

Читайте также: Скромность украшает. Депутат Андрей Немченко спас жизнь старушке, но смолчал об этом

Решту пунктів навіть перелічувати не бачу сенсу – вони взагалі позбавлені здорового глузду. Ця інформація – а її старанно розганяють в різних криворізських ЗМІ, зокрема і всеукраїнські – фактично містить звинувачення наших депутатів у вчиненні низки злочинів. Я точно знаю, що на сьогодні немає жодного судового рішення, яке б установлювало вину депутатів Криворізької міськради від політичної партії «Сила Людей» у вчиненні якихось тяжких та особливо тяжких злочинів.

Тож інформація ця шириться всупереч принципу презумпції невинуватості та є недостовірною. Тож я цілком підтримую намір наших однопартійців звернутися до суду з позовною заявою про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації й стягнення моральної шкоди з авторів таких провокаційних та неправдивих звинувачень».

Читайте также: «Сошпандоренное» дело Юлия Морозова или «А была ли старушка?»

Мы мало надеемся на то, что фейковых авторов вышеназванной петиции можно будет привлечь к суду и наказать ввиду того, что их просто не существует, но вот найти реальных авторов дискредитирующего, клеветнического документа полиция обязана, хотя, скорее всего, делать этого никто не станет.

Читайте также: Рассмотрение дела Морозова проводится «по беспределу»

Святослав Журкин

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео