Обозреватель Криворожский Новости Политика Реален ли автор петиции об отзыве из горсовета фракции "Сила людей

Реален ли автор петиции об отзыве из горсовета фракции "Сила людей

16-07-2017 09:14 750 0 Политика

Еще один судебный процесс, связанный с попыткой дискредитации депутатов фракции «Сила Людей» в криворожском горсовете, начинает приобретать характер нелепый и анекдотический.

Как сообщается на странице сообщества этой политической силы в социальной сети Фейсбук: «відбулося чергове судове засідання за позовом депутатів міськради від «Сили Людей» до виконкому цієї ради як власника сайту петицій та громадянки Я. Андреєвої, нібито авторки брудної петиції про відкликання Juliy MorozovАндрій НемченкоSvetlana Sova та Сергій Попович, де їх було звинувачено в усіх людських гріхах, навіть – що видається особливо курйозним – у зв’язках з ДНР/ЛНР.

Читайте также: В Криворожском горсовете показали сюжет о распятой матери инвалида

На попередньому засіданні партійці клопотали про виклик чи то справжньої, чи то віртуальної Ярославни Андреєвої як свідка. Суд відмовив. Та цього разу, за словами Сергій Поповича, справа вже почала набувати містичного характеру. Адвокат жінки-привида, яку ніхто жодного разу так і не бачив на засіданнях, вимагав, щоб позивачі надали докази, що саме вона є автором петиції. Тим кому цікаво: депутати від «Сили Людей» і не сумніваються, що автор вишуканої брехні хтось інший.

То виходить, Я. Андреєва не писала петиції? Тoж хтось без її відома просто скористався її чесним іменем? Тобто, по суті, захист доводить, що на міськвиконкомівському сайті, де за законом автор петиції має пройти ідентифікацію, є можливість її уникнути? Отже, слід чекати, що в найближчому майбутньому адвокат Голуб сам звернеться до суду з позовом до власників сайту і сам доведе, що комітет щось там крутить?

Юрист Світлана Сова пояснює: «За законом позивачі, тобто наша команда, дійсно повинні довести, що саме відповідачка є автором петиції, чим і користується правозахисник, клеячи із себе дурня».

Андрій Немченко, намагаючись з’ясувати істину, наполягав постійно на одному й тому ж питанні: «Чи знайомий адвокат взагалі з підзахисною?» Урешті-решт виявилось, що так, але справжній «творець» петиції захиснику нібито невідомий.

Хто вона, ця загадкова місіс Х – жертва корупційних дій нечесних посадовців чи фантом, підставна особа – з’ясується пізніше. А наразі така доказова база правозахисника здивувала навіть одіозного суддю Биканова, у результаті чого клопотання партійців викликати в суд Ярославну Андреєву задовольнили».

Мы не сомневаемся, что фейк с красивым именем Ярославна вряд ли рискнет появиться в суде. Скорее всего, женщины с таким именем не существует. Так что истинным авторам «бессмертного творения» с сайта электронных петиций Криворожского горисполкома, скорее всего, вначале придется «отправить ее на длительное лечение», а затем и вовсе либо «выдворить из Украины», либо даже «уничтожить». Вот только на что надеялись эти люди, затевая столь грязную и скользкую историю? На то, что поверившие им криворожане предадут суду линча врагов «сильного и мудрого» так, что те будут либо вынуждены добровольно покинуть горсовет, либо станут «послушными овечками» «папы Вилкула»? Не тут-то было…

 

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео