Обозреватель Криворожский Новости Политика Шкільні обновки: нардеп Костянтин Усов пообіцяв відремонтувати ще у двох закладах Кривого Рогу актову та спортивну зали (Фото)

Шкільні обновки: нардеп Костянтин Усов пообіцяв відремонтувати ще у двох закладах Кривого Рогу актову та спортивну зали (Фото)

15-03-2018 20:05 1198 0 Политика

Ще у двох школах Кривого Рогу зроблять ремонт. Щасливчиками стали п’ята та Центрально-Міська гімназія. Перша з них – отримає новеньку актову залу, а гімназія – спортивну. Кошти на реконструкцію вдалося виділити завдяки сприянню криворізького нардепа Костянтина Усова.

Спортивна зала у Центрально-Міській гімназії ремонту не бачила вже 25 років. А звели приміщення 63 роки тому. Всього тут навчається 425 дітей. Багато школярів займаються футболом, баскетболом, волейболом, тенісом та навіть шахами. Часто ходять у туристичні походи. Фізруки виховали багато призерів і чемпіонів районних та міських змагань. Але через занедбане приміщення задоволення від занять давно вже ніхто не отримує.

Після реконструкції спортивного залу гімназії там з’явиться нова покрівля, заблищать стіни та стеля, закуплять новий інвентар, відновлять сходи та роздягальні.

Читайте також: Без підтоплень та мулу: у нардепа Усова розказали про фінальний етап реконструкції балки Кандибіна (Фото)

Актова зала школи №5, що знаходиться в районі МОДРу, вже давно не окраса навчального закладу. Виступи, репетиції, конференції та батьківські збори проходять у обшарпаному приміщенні. А 45 дітей ансамблю «Веселка» змушені тренуватися у неналежних умовах. Востаннє у залі робили косметичний ремонт три роки тому, «капітально» руки мулярів не торкалися стін більше 20 років. Підрядники обіцяють, що після закінчення реконструкції тут з’являться нові батареї, освітлення, підлога та новенькі крісла.

Виділення коштів на оновлення приміщень навчальних закладів домігся Криворізький нардеп Костянтин Усов. За його сприяння Кабінет міністрів дав згоду на надання субвенції з державного бюджету. Нагадаємо, минулого року за сприяння Костянтина Усова стартували ремонті роботи на 12 об’єктах – у школах та дитсадках.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео