Обозреватель Криворожский Новости Политика Соціальний відео-ролик "Корупція стосується кожного"

Соціальний відео-ролик "Корупція стосується кожного"

10-11-2016 09:45 895 0 Политика

Як саме ти можеш допомогти у боротьбі з корупцією?

1.      Повідомити про корупційне правопорушення, віднесене законом до підслідності НАБУ (ч.5 ст.216 Кримінального процесуального кодексу України).

Бюро має свою чітко визначену Кримінальним процесуальним кодексом підслідність (https://nabu.gov.ua/pidslidnist). Ми переконані, корупція серед високопосадовців впливає на рівень життя усіх громадян. Не будь байдужим! Якщо ти маєш інформацію про конкретні факти ймовірного вчинення корупційного правопорушення особами, підслідними НАБУ, повідом їх нам одним із зручних тобі способів:

• зателефонуй на безкоштовну телефону лінію 0-800-503-200, яка працює в будні дні з 9:00 до 18:00;

• надішли заяву за адресою: 03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3;

• завітай до громадських приймалень Бюро у Києві (вул. Василя Сурикова, з) та Львові (вул. Коперника, 4);

• надішли своє звернення, використавши електронну форму на офіційному веб-сайті.

2.      Стати частиною команди Національного антикорупційного бюро України.

Бюро – новий правоохоронний орган, який формується з нуля на принципах відкритості та прозорості. Наш молодий колектив радо вітатиме тебе у нашій команді. Для цього необхідно лише спробувати свої сили та взяти участь у відкритому конкурсному відборі.

З переліком вакантних посад можна ознайомитися у розділі «Робота в НАБУ» або за посиланням: https://nabu.gov.ua/vakansii. Усі деталі конкурсного відбору визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України.

3.      Вподобати наші сторінки у соціальних мережах (FacebookTwitterYoutube) і поширити новини від НАБУ серед своїх друзів і знайомих.

Також запрошуємо відвідувати наші публічні заходи та події, де ти можеш поспілкуватися з працівниками Бюро, громадськими активістами у сфері антикорупції та експертами, отримати вичерпну інформацію про можливості боротьби з корупцією в Україні. Детальніше про такі заходи дізнайся на сторінці Відкритого офісу.

Источник: Національне ан­ти­ко­руп­цій­не бюро України

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео