Обозреватель Криворожский Новости Политика «Сьогодні ми даємо старт реставрації пам’яті», – Костянтин Усов урочисто сповістив про початок реконструкції братської могили (Фото)

«Сьогодні ми даємо старт реставрації пам’яті», – Костянтин Усов урочисто сповістив про початок реконструкції братської могили (Фото)

10-04-2018 17:20 830 0 Политика

10 квітня у Металургійному районі стартувала реконструкція меморіалу Слави. Розташований він на вулиці Вадима Гурова. Перезахоронення 92 солдатів та офіцерів тут відбулося ще у 1969 році. Через 49 років криворізький нардеп Костянтин Усов дав старт оновленню меморіалу.

До пам’ятника щороку 8 та9 травня покладають квіти сотні небайдужих містян. До долі самого меморіалу залишилися небайдужими члени ветеранської організації Металургійного району. Вони звернулися до криворізького нардепа Костянтина Усова з проханням зарадити та допомогти зберегти народну пам’ять.

«Сьогодні ми починаємо не просто реконструкцію. Йдеться про реставрацію пам’яті. Не переробку її, не переписування історії, а ретельне збереження. Наша задача зберегти образи героїв такими, якими вони постали для нас», – заявив парламентар на урочистому старті реконструкції. Костянтин Усов наголосив, що саме зберегти історію, а не переписати її, надважливе завдання сьогодення.

Читайте також: Усе буде спорт: у нардепа Усова дали старт реконструкції стадіону «Спартак» (Фото)

Зараз гранітні плити на братській могилі розтріскалися, сам монумент теж у жахливому стані. Постамент потребує термінового ремонту. Парламентар пообіцяв завершити реконструкцію пам’ятника у 2018 році.

Відзначимо, меморіалом Слави вшанували пам’ять солдатів та офіцерів, полеглих в роки Другої Світової війни за коксохімічний завод, Криворіжсталь, Соцмісто і Зелене містечко. Пізніше на місці братської могили виникла композиція, скульптором виступив Анатолій Ярошенко, а архітектором – Семен Куклінський.

Подпишитесь на «Обозреватель Криворожский» в вашем Telegram и Facebook. Следите за обновлениями и будьте в курсе событий своего города

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео