Обозреватель Криворожский Новости Политика У команді Усова українським скаутам допомогли провести тренінг у Кривому Розі (Фото)

У команді Усова українським скаутам допомогли провести тренінг у Кривому Розі (Фото)

20-03-2018 21:17 1420 0 Политика

На минулих вихідних, з 16 по 18 березня, на базі криворізької школи №103 відбувся незвичайний тренінг. До Кривого Рогу з’їхалися на вишкіл пластуни з усієї України.

Наставники прибули для того, щоб передати свій досвід молодій криворізькій організації. Посприяв проведенню такої зустрічі криворізький нардеп Костянтин Усов, який взяв під свій патронат місцеву спільноту скаутів.

Скаутська спільнота в Україні існує вже 105 років. Проте у Кривому Розі вона з’явилась лише близько півроку тому. Основний напрям діяльності – патріотичне виховання молоді. Для цього проводять ігрове навчання в групах, тренінги, знайомлять новоприбулих пластунів із патріотичною літературою та історією організації. Також на тренінгах розглядають різні методи вирішення конфліктів, застосовують і новітні інтернет-технології.

Читайте также: Шкільні обновки: нардеп Костянтин Усов пообіцяв відремонтувати ще у двох закладах Кривого Рогу актову та спортивну зали (Фото)

Оскільки бажаючих вступити до «Пласту» щодня все більше, на допомогу криворізьким наставникам приїхали виховники зі Львова, Житомира, Києва та Дніпра. Вишкіл такого масштабу для нашого міста перший. Гості ділилися досвідом із криворізькими виховниками та проводили заняття із новобранцями. Також на тренінгах новоприбулим розповідали про особливості виживання у лісі та дикій природі.

Вступити до «Пласту» може кожен бажаючий, однак стати пластуном – не так вже й просто. Справжній скаут має пройти декілька етапів, серед яких не зовсім прості випробування. Після тренінгів, улітку, у якості посвяти, наставники мають прожити у таборі у дикій природі два тижні.

Проведення такого масштабного вишколу у Кривому Розі стало можливим завдяки криворізькому нардепу Костянтину Усову. Парламентар постійно підтримує місцеву спільноту скаутів-патріотів та допомагає розвитку їхнього осередку.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео