Обозреватель Криворожский Новости Экономика У Кривому Розі День міста відсвяткують за 5,5 мільйонів

У Кривому Розі День міста відсвяткують за 5,5 мільйонів

28-01-2018 10:36 1050 0 Экономика

5,5 мільйонів гривень планує витратити у 2018 році на святкування Дня міста влада Кривого Рогу

Як повідомляється у пояснювальній записці до рішення сесії міськради: «У поточному році заради єднання мешканців усіх куточків міста, створення яскравого, незабутнього святкового настрою при відзначенні 234-ої річниці заснування Кривого Рогу, планується запровадити нову концепцію проведення святкових заходів із використанням новітніх технологій. Концепцією передбачається створення інтерактивних майданчиків в усіх районах міста, для забезпечення живого спілкування також  планується залучення великої кількості творчих колективів, професійних артистів, для виступів у музично-розважальних програмах, облаштування різноманітних мистецьких локацій,проведення мйстер-класів та інших заходів».

Читайте також: День Города в Кривом Роге отметят «по-советски»

Як пише у Facebook депутат Криворізької міської ради Юлій Морозов: «5,5 млн. планується виділити на «створення яскравого, незабутнього, святкового настрою» на День міста. Вже не стадіон, а парк біля виконкому з перекритим проспектом Металургів.
Концепції чіткої нема, плану і бюджету, зрозуміло, теж. Найбільш «переконливий» аргумент звучить тіпа так: «Ну ви ж знаєте, скільки стоіт звізду привезти?»

Задається питання: а чи раді будуть цьому «яскравому, незабутньому» святу дітки, які в жахливих умовах лікуються у лікарнях міста, пасажири «дышащих на ладан» міських тролейбусів, та й в цілому, невже «пир во время чуми» з «коштовною зіркою» (а інакше неможливо назвати подібне розбазарювання міського бюджету у сучасних умовах) є найважливішим завданням заради процвітання Кривого Рогу і криворіжців?

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео