Обозреватель Криворожский Новости Культура У Кривому Розі пройшов конкурс соціального плакату (Фото)

У Кривому Розі пройшов конкурс соціального плакату (Фото)

21-01-2018 11:26 1133 0 Культура

У грудні 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” серед студентської молоді проводився конкурс соціального плаката та інфографіки.

Захід був організований представниками Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, комітету у справах сім'ї та молоді виконкому Криворізької міської ради, молодіжного виконкому, громадських організацій “Криворізьке правозахисне товариство”, “Волонтерська платформа”, “Фонд “Професійний розвиток”.

Метою конкурсу було прикути увагу громадськості до проблематики щодо дотримання і захисту прав людини. Які ми маємо права? Яким чином їх захищати? Які права є пріоритетними для сучасного покоління. Чи готові ми будувати правову державу своїми діями та небайдужістю? І головне - що думає сучасне покоління з цього приводу. Переможців визначали у двох номінаціях – соціальний плакат та інфогрфіка. Свої работи надали 21 студент з Криворізького державного педагогічного університету, Донецького юридичного інституту МВС України, Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії, Криворізького національного університету, Криворізького медичного коледжу, Криворізького будівельного коледжу, Криворізького коледжу Національної металургійної академії, Криворізького Економічного Інституту. При визначенні переможців усі вони оглядались візуально, без озвучування авторів. Прозорість та неупередженість була гарантовано.

19 січня 2018 року у Криворізькому міському виставочному залі пройшла презентація робіт конкурсантів та їх нагородження. Учасники заходу мали змогу помилуватись роботами, почути, який зміст вкладала у свої твори молодь, які права вважає пріоритетними. Студентські роботи довели філософське мислення, активність, творчість та креативність молодого покоління Кривого Рогу!

Отже, вітаємо переможців:

За патріотичну тематику були відзначені плакати Марії Лисенко, студентки Криворізького будівельного коледжу, та Богдана Кобець, студента Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії. За найкретивнішу роботу, роботу, яка поєднала в собі елементи малюнку та аплікації, відзначена Анастасія Власенко, студентка Донецького юридичного інституту МВС України.

У номінації "комп’ютерна графіка" кращими виявилися Гаркуша Єлизавета (Криворізький педагогічний університет) та Боднар Катерина (Криворізький медичний коледж) - 3 місце,
Людмила Сіпачьова (Криворізький педагогічний університет) - 2 місце, Баталій Сергі (Криворізький економічний інститут) - 1 місце.

У номінації соціальний плакат переможцями стали: 3 місце - Гусарева Альона, Мельничук Поліна (Криворізький педагогічний університет); 2 місце - Градова Ганна (Криворізький педагогічний університет);1 місце - Куделя Ірина (Криворізький педагогічний університет.

Як відзначів на церемоннії нагородження один з організаторів конкурсу: "Права людини - це не вислів на папері. Це вибір, який робить кожен із нас щодня". І нашу молодь у цьому напрямку потрібно підтримувати. Сьогодні переконались, в тому, що те, що ми самовіддано відстоюємо сьогодні, для молоді – вже саме собою зрозуміле. І це надихає».

Підготувала Дарина Лебедєва

Підпишіться на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram и Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео