Обозреватель Криворожский Новости Политика Усе буде спорт: у нардепа Усова дали старт реконструкції стадіону «Спартак» (Фото)

Усе буде спорт: у нардепа Усова дали старт реконструкції стадіону «Спартак» (Фото)

04-04-2018 17:31 1760 0 Политика

4 квітня у Центрально-Міському районі сталася урочиста подія – на найбільшому стадіоні району «Спартак» стартувала масштабна реконструкція. Спортивний об’єкт зміниться до непізнаваності.

Ініціював роботи криворізький нардеп Костянтин Усов.

Зараз стадіон «Спартак» є чи не основною спортивною ареною міста, на якій відбуваються змагання, футбольні баталії, та навіть святкують День міста. Так відбулося через те, що стадіон «Металург» знаходиться в аварійному стані, його закрили декілька років тому.

Через активне використання колись ошатний «Спартак» зносився. Востаннє на об’єкті робили реконструкцію близько шести років тому. Зараз трибуни стали обшарпаними, а бігові доріжки розбитими. Окрім футбольного поля тут є майданчики для міні футболу, волейболу, баскетболу. Але вони також вже віджили своє.

Читайте також: У команді Усова українським скаутам допомогли провести тренінг у Кривому Розі (Фото)

«Спартак» знаходиться у Центрально-Міському районі, а це виборчий округ Костянтина Усова. Парламентар не зміг залишити без уваги найбільшу арену та покинути напризволяще відвідувачів спортивної школи №3, які також там тренуються. За підтримки губернатора Валентина Різниченка народний депутат домігся виділення коштів на проведення реконструкції.

За проектом на арені планують відбудувати глядацьку трибуну, облаштувати її навісом. Це захистить відвідувачів від сонця та дощу. Також побудують електричний підйомник для людей з інвалідністю.

Окрім трибун кардинальних змін зазнає і навколишня територія. Навколо поля з’являться бігові доріжки з покриттям олімпійського стандарту, майданчик для занять кросфітом та воркаутом, волейбольний майданчик, місце для стрибків у довжину. Заплановано також облаштувати місце для занять хокеєм на траві, оскільки у місті цей вид спорту також популярний. Усі роботи підрядник обіцяють завершити впродовж двох років.

Читайте також: Шкільні обновки: нардеп Костянтин Усов пообіцяв відремонтувати ще у двох закладах Кривого Рогу актову та спортивну зали (Фото)

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео